Влада

Київська фірма затягує терміни будівництва бази водних видів спорту – мерія Житомира направлятиме претензію

23 лютого 2017, 16:22

Підрядній організації ТОВ «Укрспецмонтаж Інвест», яка веде будівництво станції водних видів спорту в Житомирі, буде направлено претензію, щодо порушення термінів виконання робіт.

Про це повідомляє прес-служба Житомирської міської ради з посиланням на управління капітального будівництва.

«Роботи на об’єкті будівництва виконувались не організовано та вкрай повільними темпами. До кінця 2016 року підрядною організацією на об’єкті фактично виконано встановлення огорожі майданчику, вивільнення майданчику від зелених насаджень, розпочато копання траншей та закуплено будівельні конструкції для облаштування каркасу будівель. З початку року і на сьогоднішній день роботи на об’єкті не ведуться», – йдеться у повідомленні.

Затягування термінів виконання робіт по об’єкту будівництва негативно впливає на розвиток галузі спорту в місті Житомирі та на даний час вирішується питання щодо розривання договору з підрядною організацією ТОВ «Укрспецмонтаж Інвест».

Між управлінням капітального будівництва Житомирської міської ради і Товариством з обмеженою відповідальністю «Укрспецмонтаж Інвест» було укладено договір №194 від 26 жовтня 2016 року на об’єкт: «Будівництво станції водних видів спорту в м. Житомирі».

Вартість виконання робіт по будівництву станції відповідно до договору складає – 4 273 502,00 грн.

ТОВ «Укрспецмонтаж Інвест», відповідно до договору, підряду від 26.10.2016р. №194 отримала в листопаді 2016 року від управління капітального будівництва міської ради аванс в розмірі 630 000,00 грн. на виконання будівельно-монтажних по об’єкту: «Будівництво станції водних видів спорту в м Житомирі».

Як повідомляв Житомир.info, про намір розпочати будівництво бази водних видів спорту у Житомирі мер Сергій Сухомлин заявляв ще в жовтні 2015 року, будучи перший заступником міського голови. На початку серпня 2016-го заступник мера Матвій Хренов розповів, якою буде ця база, і повідомив про те, що на будівництво першої черги виділено 2,5 млн грн. У жовтні Хренов повідомив, що тендер на будівництво об’єкта тривав близько двох місяців і виграла його київська фірма – ТОВ «Укрспецмонтаж Інвест».

Фото з сайту Житомирської міської ради

Житомир.info

 

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі