Місто

Влада Житомира хоче змусити Недільського прибрати пірс та паркан біля річки

13 червня 2017, 13:58

Житомирська міська рада має намір подати позов до суду на Володимира Недільського про знесення пірсу та паркану на землях водного фонду в парку культури та відпочинку імені Юрія Гагаріна.

Про це 13 червня повідомила прес-служба Житомирської міської ради.

«Нагадаємо, що 6 червня цього року відбулося засідання Корольовського районного суду Житомира у справі за позовом Житомирської місцевої прокуратури в інтересах держави в особі Житомирської міської ради, Державної екологічної інспекції у Житомирській області до Недільського Володимира Володимировича про звільнення самовільно зайнятої земельної ділянки водного фонду та приведення її у попередній стан. У ході судового засідання представником місцевої прокуратури, а також представником Державної екологічної інспекції у Житомирській області було повідомлено суд про те, що Володимиром Недільським усунуті всі порушення земельного законодавства, а тому позов пред’явлений безпідставно. З цих підстав прокурор просив суд залишити заявлений позов до Володимира Недільського без розгляду. Проте, як виявилося, жодних порушень Недільський Володимир Володимирович не усунув. Саме тому міська рада буде звертатись до суду із позовом, аби домогтись знесення пірсу та паркану на землях водного фонду в парку культури та відпочинку імені Юрія Гагаріна», - інформує мерія.

На брифінгу 13 червня міський голова Сергій Сухомлин повідомив, що у влади вистачить можливостей, щоб прокласти велодоріжки не в обхід маєтку правоохоронця й «не смішити людей».

«Ми обговорювали з юридичним департаментом і з громадськими організаціями цю ситуацію, і вчора в нас були центральні ЗМІ, і ми давали всю інформацію і документацію по цьому об’єкту. У нас вистачить можливостей для того, щоб зробити ці велодоріжки зручними, не смішити людей і не робити так, як у проекті. Архітектори і київські проектанти робили зйомку, і таким було їхнє рішення. Але вони робили прив’язку до існуючої ситуації», - сказав Сухомлин журналістам.

Нагадаємо, Володимир Недільський - колишній начальник управління ДАІ в Житомирській області. Коли саме він став власником землі та будинку по провулку Чуднівському та якою нерухомістю він ще володіє, читайте тут.

Як повідомляв Житомир.info, в жовтні 2016 року депутат обласної ради Олена Галагуза вирішила розібратися із захопленням колишнім правоохоронцем частини берега річки Тетерів в районі міського парку і навіть ходила до Недільского «у гості».  6 червня 2017 року Житомирський суд залишив позов щодо захоплення Недільським берегу Тетерева без розгляду. 8 червня посадовець житомирської Держекоінспекції пояснила, як перевіряли захоплений Недільським берег Тетерева. У макеті реконструкції міського парку велодоріжка проходить в обхід маєтку Недільського.

 Фото з сайту міськради

Житомир.info

Матеріали по темі