Місто

Взяти шлюб у день «щасливої сімки» у житомирському РАЦСі захотіли близько 40 пар, у тому числі й закохані з Києва

7 липня 2017, 16:25

У день «щасливої сімки» Україну накрило весільною хвилею. Житомир не став виключенням, зізнаються працівники відділу реєстрації шлюбу.

«У літній період у нас, у будні дні, з вівторка по п’ятницю, зазвичай 18-20 державних реєстрацій шлюбу. Сьогодні у нас заплановано 38 державних реєстрацій. По пілотному проекту - шлюб за добу, одружуються 4 пари», - розповідає начальник Житомирського міського відділу державної реєстрації актів цивільного стану Наталія Кондратюк.

Пані Наталя ділиться: стільки охочих зареєструвати шлюб, що навіть деякі пари їдуть до Житомира з інших міст України. Позаяк, у своїх містах їм просто не вистачило місця.

«У нас сьогодні була пара, яка приїхала з Києва, щоб саме у нас зареєструвати шлюб, оскільки у Києві не вистачило місця, щоб там одружитись», - говорить Наталія Кондратюк.

До палацу одружень на Замковій горі одна за одною під’їжджають весільні кортежі. Вітаємо молодят і ми. Разом із тим цікавимось: чи вірять самі наречені у магічність сьогоднішньої дати.

«Одружуючись у такий день я плекаю надію, що я буду з чоловіком, Дмитром, дуже щаслива у шлюбі. До того ж іще обрали зелений колір весілля, прямо як на Івана Купала», - каже Ольга Романенко.

«Дату сьогодні обирали спеціально, якось знаменно 7.07.2017 року, щоб запам’ятати», - ділиться Альона Волощук.

Наречений Альони – Денис, нині міцно тримає у руках омріяне свідоцтво та ділиться планами на майбутнє.

«Довго жити разом, народити дітей, виховати їх. Щоб усе було добре, без пригод», - сказав Денис Волощук.

А от подружжя Понятових певні: сімейне щастя аж ніяк не залежить від дати одруження.

«Це ніякого значення немає, якщо буде все добре, то буде добре. Усе як має бути, так і буде», - певні Сергій та Альона Понятові.

Врешті, що ж пророкують зірки парам, одруженим у день «щасливої сімки» запитуємо у експерта, астролога Світлани Сарасваті.

«Сьоме число, сьомий місяць, 2017 рік, якщо поєднати ці цифри виходить шестірка. Шестірка - це число Венери, число кохання. Чомусь люди вважають, що сімка - це щасливе число, але це не так. Це скоріше містичне число, число долі. Ті, хто понадіявся на легку вдачу від сімки, вони помиляються. Скоріше за все - це буде не легка вдача, а глибокі, кармічні відносини, в яких буде усе те, що вам приготувала доля. Тим, хто сьогодні одружився, бажаю, щоб вони пізнали усю мудрість життя удвох», - зазначила астролог Світлана Сарасваті.

Житомир.info

Матеріали по темі