Влада

У Житомирі дружині загиблого АТОшника планують виділити 805 тис. грн бюджетних коштів на придбання житла

13 вересня 2017, 17:36

У Житомирі на сесії міської ради депутати планують виділити дружині загиблого учасника АТО, та матері трьох дітей, кошти на придбання житла.

Проект рішення сесії міської ради «Про виплату адресної допомоги громадянці…» опублікований на сайті Житомирської мерії 13 вересня 2017 року.

«З метою соціальної підтримки сім’ї мешканця міста Житомира ... ... ..., учасника бойових дій, який загинув під час виконання службових обов’язків, захищаючи незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України в районі проведення антитерористичної операції 27 червня 2017 року, враховуючи рішення протоколу засідання робочої групи з питань забезпечення жилою площею учасників АТО від 03.07.2017 №3, відповідно до статті 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» міська рада вирішила: Здійснити виплату адресної допомоги громадянці ... ... ..., дружині учасника бойових дій ... ... ..., загиблого під час виконання службових обов’язків, захищаючи незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України в районі проведення антитерористичної операції, яка має на утриманні трьох неповнолітніх дітей, в сумі 805357,00 гривень для придбання житла та виплатити кошти через банківську установу», - йдеться в проекті рішення.

У коментарі Житомир.info начальник департаменту праці та соціального захисту населення Житомирської міської ради Вікторія Краснопір сказала, що кошти виділяються з міського бюджету.

«З етичних міркувань ми не розголошуємо прізвище цієї жінки, адже у неї лишилося троє маленьких дітей, які народилися практично один за одним. Сума велика, і є несовісні люди, які можуть скористатися. Кошти виділяються з міського бюджету», - сказала Вікторія Краснопір.

Як повідомляв Житомир.info, 20 квітня 2017 року на сесії Житомирської міської ради депутати проголосували за виділення 1,2 млн грн на квартиру родині Ільницьких.

Житомир.info

Матеріали по темі