Влада

Житомирським депутатам хочуть давати проекти рішень лише в електронному вигляді

13 вересня 2017, 17:58

Депутатам міської ради хочуть давати матеріали на засідання комісій та проекти рішень лише в електронному вигляді, «з метою спрощення та оптимізації процесу опрацювання депутатами документів».

Проект рішення сесії про внесення відповідних змін до Регламент Житомирської міської ради 13 вересня опублікований на сайті міськради.

«Пункт 9 статті 23 Регламенту Житомирської міської ради доповнити абзацом: «Матеріали, необхідні для розгляду на засіданнях постійних комісій, надаються депутатам виключно у електронному вигляді шляхом направлення на електронні адреси або за допомогою системи електронного документообігу». Пункт 17 статті 23 Регламенту Житомирської міської ради викласти в наступній редакції: «Депутати забезпечуються проектами рішень, що вносяться на розгляд сесії, виключно в електронному вигляді шляхом направлення на електронні адреси або за допомогою системи електронного документообігу не пізніше, як за 8 календарних днів до початку пленарного засідання, іншими матеріалами – напередодні пленарного засідання», йдеться у проекті.

Контролювати виконання рішення буде секретар міської ради Наталія Чиж.

Як повідомляв Житомир.info, на сесії міської ради 9 березня цього року депутати проголосували за виділення 600 тис. грн на придбання комп’ютерної техніки для забезпечення діяльності міської ради та виконавчих органів ради. За словами керуючої справами міськвиконкому Ольга Пашко, за ці кошти планували купити 70 планшетів для депутатів та міськвиконкому.

Житомир.info

Матеріали по темі