Місто

Водія житомирської маршрутки №23, що «познущався» над старенькими на зупинці, звільнять, а перевізника оштрафують

15 вересня 2017, 17:45

Водій маршрутного таксі №23 не захотів брати бабусь, що стояли на зупинці біля ринку «Хмільники». Він вирішив жорстоко «пожартувати» з пенсіонерами, які з 2 червня мають право на безкоштовний проїзд.

Про це на своїй сторінці у Facebook написала житомирянка Тамара Черняхович 14 вересня.

«14.09. о 12.50 на «Зупинка Універсам» (ринок Хмільники) спостерігала картину не просто порушення прав пільговиків, а відвертого знущання водія над старенькими. 23 маршрутка зупинилась трішки не доїжджаючи до самої зупинки, декілька жінок «підбігли». Водій зачинив двері та, проїхавши декілька метрів, знову зупинився. Жінки знову підійшли, водій знову повторив свій маневр... Я все розумію, я теж не в захваті від кількості пенсіонерів у маршрутках, але ж треба лишатися людьми»,  – написала жінка.

Пост активно обговорювали користувачі соцмережі. Житомиряни ділилися своїми історіями про конфлікти на цьому маршруті.

«13.09 водій цієї маршрутки вигнав мого батька з дитиною (дитину везли у поліклініку здавати аналізи). Каже дитина може їхати , а ти виходь. Це взагалі нормально?????!!! На водія багато нарікань обіцяли розібратися...», – написала житомирянка Тетяна Кравець.

На публікацію відреагував і голова профільної депутатської комісії Житомирської міської ради Олег Черняхович.

«Питання розглядалося на депутатській комісії. На перевізника буде накладено штраф 850грн», – написав депутат.

У коментарі Житомир.info заступник начальника управління транспорту і зв’язку Валентин Васянович повідомив, що на засіданні комісії з питань житлово-комунального господарства та інфраструктури міста 14 вересня це питання дійсно піднімали.

«Вчора була комісія, а на сьогодні ми викликали і водія, і перевізника. Але вони не змогли прийти. Тому вони до нас обоє прийдуть в понеділок і писатимуть пояснення. Ми поставили вимогу, щоб цього водія звільнити за таке порушення. Тим більше, що він у нас вже попадався і отримував штраф»,  – повідомив Валентин Васянович.

Перевізник, що обслуговує цей маршрут, водія не виправдовує. Але нарікає на те, що й пасажири не завжди поводяться адекватно, тому у декого здають нерви.

 «Я погоджуюся, що водій вчинив неправильно. Що ж робити, звільню водія, поставлю машину. Буде стояти, поки не знайду нового. Людина десь теж не витримала, зірвалася. У місті ніхто працювати не хоче. В мене хлопці всі пішли на приміські маршрути. Люди працюють, нема питань. А по місту він каже, що в нього «дах рве»… Я вам розказую приклад: дідуля вийшов з воріт, махає водію. Водій не стає, каже, не можу я кожному біля воріт ставати. То коли він вже їхав назад, цей дід бере камінь і б’є бокове скло біля дверей. Добре, що пасажир встиг відхилитися. Це нормально? Хто таке витримає?  Водіїв не вистачає. Сьогодні знайти хорошого водія, я вам скажу чесно, не так легко. Хлопці всі повиїжджали, бо нема зарплати людської. Якби водій знав, що кожна людина, яка заходить, платить гроші, його поважає, то й він би поважав тих людей. Для того, щоб людині заплатити гідну зарплату, треба ці гроші привезти. А щоб їх привезти, їх треба заробити. Сьогодні людина купляє автобус, бере кредит під заставу майна, ставить його на лінію. І що? Він вийшов, відпрацював, а більшу половину категорій він везе безкоштовно.  А за що заправляти машину?», – бідкається перевізник Олег Добровінський.

Інформацію про перевізників та телефони для скарг і пропозицій житомиряни можуть знайти на сайті Житомирської міської ради.

Як повідомляв Житомир.info, житомирські перевізники нарікають на пільговиків і приміські маршрутки.

Житомир.info

 

 

 

Матеріали по темі