Влада

Житомир чекає від Уряду 100 млн грн на реконструкцію злітної смуги аеропорту

18 October 2017, 15:19

Житомир може отримати по урядовій програмі 100 млн грн на реконструкцію злітної смуги аеропорту.

Про це мер Сергій Сухомлин повідомив на засідання міськвиконкому 18 жовтня під час розгляду питання про передачу штучного покриття злітно-посадкової смуги житомирського аеропорту на баланс КП «Центр інвестицій».

«На минулому тижні я зустрічався в Кабміні6 було 800 мільйонів гривень коштів ще по підготовці до Євро-2012 і частина міст України отримала фінансування на реконструкцію аеропортів, зокрема – херсонський аеропорт, вінницький. Є ще залишок коштів і ми домовлялися, щоб по цій програмі мінімум 100 мільйонів дали на Житомир, на реконструкцію злітної смуги. Є надія, що ці гроші нам дадуть, можливо навіть в цьому році», - сказав Сергій Сухомлин.

За його словами проект по реконструкції злітно-посадкової смугу вже готовий.

«Він був зроблений і оплачений компанією YanAir, він вже готовий. Його робило україно-американське спільне підприємство, проект якісний, гарний. Запуск аеропорту – це, фактично, подовження та ремонт злітної смуги і можна буде аеропорт запускати», - зазначив мер Житомира.

Нагадаємо, в червні цього року в інтерв’ю Житомир.info мер Сергій Сухомлин говорив, що злітну смугу в 1650 метрів треба подовжити до 2300 м або 2500 м та повністю оновити, на це потрібно близько 100 млн грн.

Як повідомляв Житомир.info, 29 серпня цього року депутати проголосували за прийняття благодійної пожертви від ДП «Аеропорт Житомир» ТОВ «Акорд»: до комунальної власності територіальної громади міста Житомира прийняли штучне покриття взлітно-посадкової полоси та рульової доріжки балансовою вартістю 28 286,00 грн, що знаходиться за адресою: Житомирська обл., м. Житомир, вул. Авіаторів, 9.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі