Суспільство

У селі Житомирської області відкрили дошку пам’яті морпіху Олександру Яхновському, який загинув у зоні АТО

25 жовтня 2017, 10:27

У День народження Героя, 24 жовтня, у Скуратівській школі Малинського району Житомирської області, де навчався Олександр Яхновський, відкрили меморіальну дошку.

Про це пише сайт Малинської РДА.

«Щоб віддати шану, запалити лампадку, помолитися і вклонитися людині, яка віддала життя за Україну, її територіальну цілісність, мир і спокій, зібралися жителі села, родина, побратими, волонтери, представники духовенства, керівники району та учнівська молодь. Загибель цього мужнього і доброго чоловіка, а саме таким згадують Олександра Яхновського його вчителі, товариші по службі, − це непоправна втрата для рідних та близьких, для Малинщини та всієї України. Але герої не вмирають! І тому Олександр Яхновський завжди буде в пам’яті земляків, рідних та близьких», - йдеться на сайті.

Разом з батьками у 1978 році Олександр переїхав з Київщини в село Скурати Малинського району. 1992 року був призваний до лав Збройних Сил України та 2 роки служив у прикордонних військах Львівської області. З 1994 року працював інструктором по спорту в Національній гвардії Криму. Згодом продовжив військову службу в береговій охороні міста Керч. Навесні 2014 року у складі 36-ї бригади морської піхоти вийшов із Криму на територію материкової України. Старший прапорщик, головний старшина 501-го батальйону 36-ї бригади морської піхоти Олександр Яхновський брав участь у боях у найгарячіших точках Донбасу. Загинув 18 липня 2016 року.

Як повідомляв Житомир.info, у селі Скурати Малинського району Житомирської області 21 липня 2016 року попрощалися з головним старшиною 501-го батальйону 36-ї бригади морської піхоти Олександром Яхновським.

Фото з сайту Малинської РДА

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі