Події

Після рейдів у Житомирській області двом іноземцям заборонили в’їжджати до України

27 жовтня 2017, 17:33

У Житомирській області проводяться спільні заходи поліції та міграційної служби по виявленню осіб, які незаконно або з порушеннями законодавства перебувають в Україні. Чергові рейди пройшли 26 та 27 жовтня в обласному та районних центрах, під час яких затримано 6 іноземців.

Про це інформує прес-служба головного управління Нацполіції в Житомирській області.

«За результатами проведення заходів на території області за період з 16 жовтня зафіксовано 50 порушень міграційного законодавства, у більшості випадків – перевищення терміну перебування іноземців в Україні. Відтак відносно 14 осіб прийнято рішення про примусове повернення до країни громадянства, щодо 2 – про добровільне повернення, ще 2 іноземцям заборонено в’їзд у нашу державу терміном на 3 роки. На порушників накладено штрафів на загальну суму близько 23 тисяч гривень», - йдеться в повідомленні поліції.

«Заходи з протидії незаконній міграції були активізовані з серпня і нині є постійними у комплексі профілактичних дій поліції. Їх мета – не дозволяти заїжджим гастролерам вчиняти в Україні будь-які протиправні дії: чи то адміністративні правопорушення, чи кримінальні. Необхідність адекватної реакції на появу «кримінальної міграції» у нас назріла уже давно, то ж дії поліції направлені на її подолання», – прокоментував заступник начальника ГУНП Артем Лисогор.

Фото поліції

Як повідомляв Житомир.info, зранку 27 жовтня у патрульній поліції Житомира затримали 6 продавців-нелегалів.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі