![](https://www.zhitomir.info/f/images/2017/11/2/169988/2017-11-02niroG_3_w440_h290.jpg)
Андрія Павлусенка призначили директором комунальної установи «База спеціального медичного постачання» з укладанням контракту на 5 років.
Таке рішення було прийняте на сесії обласної ради 2 листопада.
На вигуки із залу, чому лише один кандидат, голова облради Володимир Ширма відповів, що оголошення було і будь-хто міг брати участь у конкурсі.
Нагадаємо, в. о. керівника бази спецмедпостачання Андрій Вікторович Павлусенко був єдиним претендентом на посаду директора і комісія його одноголосно підтримала.
Андрій Павлусенко – син головного лікаря житомирської ЦМЛ №2 Віктора Павлусенка. До недавнього часу від працював заступником головного лікаря з медичної частини обласної клінічної лікарні ім. Гербачевського.