Місто

На повторних торгах з реконструкції стадіону «Спартак» житомирська фірма «скинула» мільйон та виграла тендер

15 November 2017, 10:14

Приватна ремонтно-будівельна фірма «Комунальник», яка знову виграла тендер управління капітального будівництва міської ради з реконструкції стадіону «Спартак» на вулиці Князів Острозьких в Житомирі, очікує рішення від міської ради.

Повідомлення про намір укласти договір із ПРБФ «Комунальник» опублікували на сайті електронних закупівель Prozorro 13 листопада. Згідно з даними Youcontrol засновником і керівником підприємства є Микола Корзун.

7 вересня опублікували результати попередніх торгів, переможцем яких стала фірма «Комунальник», запропонувавши збудувати стадіон «Спартак» за 23 млн грн. Втім, торги визнали такими, що не відбулися – тендерний комітет відхилив усі пропозиції, посилаючись на закон про публічні закупівлі.

Цього разу ПРБФ «Комунальник» скинула ціну до 21,8 млн грн. Якщо договір таки укладуть, виконати роботи підприємство має до кінця 2018 року.

Реконструкцію стадіону планують провести у дві черги. У першу чергу реконструюють трибуну для глядачів, поставлять металеву огорожу, обладнають універсальний та  дитячий спортивні майданчики та озеленять територію. У другій черзі – реконструкція футбольного поля з покриттям зі штучної трави.

Нагадаємо, влада Житомира восени цього року обіцяє розпочати реконструкцію стадіону «Спартак», кошти вже виділені.

Який вигляд мав стадіон «Спартак» у 2015 році, дивіться тут

Як він виглядатиме після реконструкції, дивіться тут

Як повідомляв Житомир.info, у жовтні 2014 року приватна ремонтно-будівельна фірма «Комунальник» виграла тендер на утеплення дитсадка №63 в Житомирі, а в 2015 - на реконструкцію під притулок для тварин колишнього свинарника на Параджанова (до перейменування Баранова). 

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі