Місто

Житомиряни можуть накопичувати «екологічну валюту» на своїх смартфонах та отримувати знижки в кафе й магазинах

29 November 2017, 18:02

29 листопада 2017 року в місті Житомирі представники управління освіти, департаменту економічного розвитку міської ради та Агенції розвитку міста спільно з директором ТОВ «КТ-Енергія» винагородили Кліматичними краплями представників 29-ти шкіл міста Житомира за екологічно дружні вчинки.

Про це 29 листопада повідомила прес-служба Житомирської міської ради.

«Кліматичні краплі – це мобільний додаток, який відстежує та винагороджує громадян за їх вклад в захист довкілля та клімату планети. Кліматична крапля – це 1 кг парникового газу СО2, який не потрапляє до атмосфери внаслідок екологічних дій учасників платформи. Така людина є Джерелом скорочень викидів парникових газів і упродовж року може утворити 500 і більше Кліматичних крапель», - інформує мерія.

«Зелені» вчинки учасників платформи відстежуються та переводяться в електронні бали з подальшою можливістю їх обміну на знижки, бонуси та інші інструменти лояльності партнерів додатку,  – розповів  говорить директор ТОВ «КТ-Енергія» Кирило Томляк.

«Кліматичні краплі  є свого роду екологічною «валютою», і місто Житомир є першим містом в Україні, яке її впроваджує. На відміну від цифрових валют, на виробництво яких затрачається велика кількість енергії, Кліматичні краплі генеруються завдяки скороченню споживання енергії та екологічній поведінці мешканців. Наприклад, за день пересування містом на велосипеді можна педалями накрутити Кліматичних крапель на чашку кави чи тістечко в кафе, замінивши в будинку лампочки на енергоефективні LED-и можна отримати знижку на вікна, нову сантехніку», – розповідає директор комунальної установи «Агенція розвитку міста» Житомирської міської ради Борис Пахолюк.

Станом на 29 листопада 2017 року в місті Житомирі Кліматичні краплі можна обміняти на знижки, бонуси та інші інструменти лояльності в кафе «Мандри» (вул. Перемоги, 1), корисна ресторація «Це Щось» (вул. Театральна, 13), салон з продажу вікон, дверей та відповідних аксесуарів «ОКЕАН» (вул. Чуднівська, 92), - інформує мерія.

Набувачами Кліматичних крапель можуть бути як фізичні, так і юридичні особи (наприклад ОСББ), в особі уповноваженої особи (Голови Правління). 

Екологічно свідомі підприємства міста запрошують до співпраці та розширення програми лояльності, контактні телефони (0412) 48-11-94 та (050) 443-22-69.

Проект реалізується в рамках впровадження міської політики з підвищення енергоефективності, розвитку відновлюваної енергетики та скорочення викидів парникових газів.

Завантажити додаток можна за посиланням: https://play.google.com/store/apps/details?id=ua.com.kt_energy.

Як повідомляв Житомир.info, з 2016 року житомиряни можуть використовувати мобільний додаток Dozor, щоб слідкувати за рухом громадського транспорту. На початку 2017 влада Житомира закликала власників смартфонів долучитися до дослідження мобільності, а влітку цього року за допомогою мобільного додатку почали рахувати безпритульних собак.

Фото міськради

Житомир.info,

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі