Влада

Сергій Сухомлин знову скликає сесію Житомирської міської ради

7 December 2017, 13:30

Мер Житомира Сергій Сухомлин на 18 грудня 2017 року скликає чергову сесію Житомирської міської ради.

Про це йдеться у розпорядженні міського голови, яке підписане 6 грудня 2017 року.

«Відповідно до ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликати тридцяту сесію Житомирської міської ради сьомого скликання 18 грудня 2017 року о 10:00 в залі засідань міської ради», - йдеться у розпорядженні.

На сесії депутати планують розглянути 62 питання та ще декілька додаткових. Зокрема на сесії міської ради обранці розглядатимуть питання «Про госпрозрахунок в стоматологічних поліклініках», «Про створення комунального підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Житомирської міської ради», «Про не утворення районних у місті Житомирі рад», «Про зміну назви департаменту праці та соцзахисту населення Житомирської міської ради», тощо.

Перелік питань тридцятої сесії можна переглянути тут

Як повідомляв Житомир.info, 7 грудня на позачерговій сесії депутати міської ради виділили родині загиблого в АТО снайпера 50 тис. грн, погорільцям – 150 тис. грн, Ільницьким – 30 тис. грн. Обранці погодили придбання трьох квартир та будинку в комунальну власність Житомира та нагадали центральним органам влади про недофінансування освітян та медиків.

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Житомирська міська рада депутати сесія 
Матеріали по темі