Здоров'я

​Житомирська обллікарня звітує, що на комунальному томографі за місяць безкоштовно обстежили 1000 людей

12 лютого 2018, 14:39

За останній місяць на комунальному комп’ютерному томографі безкоштовно обстежили 1000 людей, а з початку його роботи обстеження пройшли 6 тис. 200 жителів Житомирщини.

Про це повідомляє прес-служба ОДА з посиланням на головного лікаря КУ «Обласна клінічна лікарня ім. О.Ф.Гербачевського» Богдана Леськіва.

«Томограф працює цілодобово і за потреби у святкові та вихідні дні. Так як з обласного бюджету у 2018 році на витратні матеріали для томографа – рентгенплівку та контраст – виділили 1 млн грн, то всі категорії громадян Житомирщини проходять обстеження безкоштовно та не оплачують вартість витратних матеріалів»,– йдеться у повідомленні.

Для проходження томографії жителям області потрібно лише направлення лікаря.

Нагадаємо, 11 січня у прес-службі обласної ради з посиланням на Леськіва зазначали, що за рік роботи (з 11 січня 2017 року по 11 січня 2018 року, - ред.) комунального комп’ютерного томографа в Житомирській обллікарні обстежили 5,2 тисячі пацієнтів.

Як повідомляв Житомир.info, комп’ютерний томограф вартістю майже 12 млн грн, який придбаний за кошти обласного бюджету, презентували минулого року керівництво обласної ради та облдержадміністрації.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: томограф обласна лікарня леськів 
Матеріали по темі