Суспільство

З початку року в Житомирській області всиновили 21 дитину

23 лютого 2018, 13:44

З початку 2018 року у дитячі будинки сімейного типу та прийомні сім’ї в Житомирській області влаштували 15 дітей-сиріт, ще 6 дітей усиновили громадяни України.

Про це повідомляє прес-служба Житомирської ОДА з посиланням на службу у справах дітей 23 лютого.

«Усиновлення та розвиток прийомних сімей і дитячих будинків сімейного типу (ДБСТ) є пріоритетними формами влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Лише за січень-лютий українські родини усиновили 6 дітей. Ще 15 дітей відтепер виховуються у 3 новостворених дитячих будинках сімейного типу та в 1 прийомній сім’ї. Загалом в області вже функціонує 40 дитячих будинків сімейного типу та 196 прийомних сімей, в яких виховується 638 дітей», – йдеться у повідомленні.

В ОДА зазначають, що впродовж 2017 року в області усиновлено 77 дітей. Крім цього, служби мотивують сім’ї до усиновлення родинних груп, оскільки більша частина дітей, які перебувають на обліку з усиновлення, мають братів і сестер.

«Так, у минулому році 14 українських родин усиновили дітей родинними групами разом з братами чи сестрами. Ще дві родинні групи усиновили іноземні громадяни. Родини, які мають високий виховний потенціал та бажають взяти дітей на виховання у свою родину, можуть звертатися до районних, міських служб у справах дітей, а також отримати інформацію на сайті служби у справах дітей ОДА або за тел.: (0412) 47-50-11», – зазначають в ОДА.

Нагадаємо, у Житомирській області в дитячих будинках сімейного типу виховується 264 дитини.

Як повідомляв Житомир.info, торік у Житомирській області витратили 12,6 млн грн на придбання житла для дітей-сиріт.

Житомир.info

Теги: діти-сироти Житомирська ОДА ДБСТ 
Матеріали по темі