Влада

Батько двох дітей з Бердичева погасив 27 тис. грн боргу з аліментів, щоб не втратити право керувати авто і їздити за кордон

23 February 2018, 13:59

Чоловік з міста Бердичів Житомирської області отримав від судового виконавця одразу 4 постанови про обмеження у праві водити авто, виїздити за кордон, полювати і користуватися зброєю і погасив піврічну заборгованість по аліментах на двох дітей.

Про це 23 лютого повідомив сайт головного територіального управління юстиції в Житомирській області.

«Як не виконувати рішення суду про сплату аліментів на двох малолітніх дітей та на утримання колишньої дружини і що за це може бути відповідно до нового закону щодо посилення відповідальності боржників-аліментників, бердичівлянин відчув на собі. За більше ніж шість місяців заборгованість сукупно склала майже 27 тисяч гривень. Державний виконавець Бердичівського міськрайонного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Житомирській області вручив боржнику одразу чотири постанови про встановлення йому тимчасового, до повного погашення боргу, обмеження: у праві виїзду за межі України, керування транспортними засобами, користування вогнепальною мисливською, пневматичною та іншими видами зброї, у праві полювання», - повідомляють в управлінні.

І це подіяло. Дуже скоро уся заборгована сума зі сплати аліментів була перерахована на користь «забутих» дітей та колишньої дружини. Отож, чужих дітей не буває: новий закон про посилення відповідальності злісних неплатників аліментів, що набрав чинності 6 лютого ц.р., має справді дієві важелі впливу, - констатує прес-служба.

Нагадаємо, новий закон обмежує неплатників аліментів у праві їздити за кордон, водити авто і полювати. Наприкінці 2017 року житель Пулинського району погасив майже 12 тис. грн заборгованості з аліментів після того, як співробітники виконавчої служби наклали арешт на його транспортний засіб.

Як повідомляв Житомир.info, на 1 січня 2018 року в Житомирській області відкрито більше 25 тисяч виконавчих проваджень про стягнення заборгованості зі сплати аліментів, а з 6 лютого на сайті Мінюсту запрацювала «дошка ганьби» - реєстр боржників зі сплати аліментів.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: аліменти боржник юстиція Міністр  
Матеріали по темі