Влада

У Житомирі нагородили переможців обласного етапу конкурсу «Учитель року-2018»

23 лютого 2018, 14:47

У Житомирі підбили підсумки та нагородили переможців обласного етапу конкурсу «Учитель року-2018».

Нагородження відбулося 23 лютого в обласному інституті післядипломної педагогічної освіти.

«Сьогодні зібралися найкращі представники освітньої галузі. Як би це не пафосно звучало, але освіта – це все. Саме з неї все починається та розвивається. І завдання номер один для усіх нас – зробити так, щоб наша молодь залишалася працювати і творити на Житомирщині. Від голови облдержадміністрації Ігоря Гундича, голови обласної ради Володимира Ширми та від себе особисто я вітаю переможців конкурсу. Бажаю вам подальших творчих успіхів, професійних злетів та перемог», – зазначив Ярослав Лагута.

Цього року учасниками обласного туру конкурсу стали 87 педагогів області з 22 районів та 5 міст обласного значення. Найбільша кількість учасників змагалася у номінаціях «Фізична культура» – 25, «Українська мова» – 24, «Фізика» – 22 та «Німецька мова» – 16 педагогів.

Переможцями обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2018» стали:

«Українська мова та література» – Шумило Світлана Анатоліївна, вчитель загальноосвітньої школи №12 м. Бердичів;

«Фізика» – Семенчук Наталія Миколаївна, вчитель Житомирської міської гуманітарної гімназії №23;

«Німецька мова» – Каленик Світлана Юріївна, вчитель Малинського загальноосвітнього НВК «Школа-ліцей №1 ім. Н. Сосніної» І-ІІІ ступенів;

«Фізична культура» – Пісоцький Дмитро Віталійович, вчитель загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 м.Новоград-Волинський.

Як повідомляв Житомир.info, з 1 жовтня по 22 жовтня 2017 року тривала реєстрація учасників всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018». Для участі у конкурсі в межах Житомирської області зареєструвалися 211 вчителів.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: ОДА конкурс вчитель року  
Матеріали по темі