Влада

Обласна влада, у якої мама трійні з Баранівки просила квартиру, виділила з бюджету 50 тис. грн

6 березня 2018, 16:37

Пані Людмила з Баранівки, яка на початку березня 2017 року у Житомирському перинатальному центрі народила трійню, очікує на шосту дитину.

Минулого року жінка просила у керівництва області посприяти у покращенні житлових умов, на що заступник голови Житомирської ОДА Ярослав Лагута зазначив, що почув прохання багатодітної матері.

Трішки більше як за рік, Житомир.info вирішив поцікавитися у багатодітного батька, пана Віктора, чи почули в облдержадміністрації прохання його дружини Людмили.

«Я ходив до нашої Баранівської міської ради і нам сказали, що з житлом у них черга, і на балансі квартир немає, то вони нам дали фінансову допомогу у розмірі 60 тисяч гривень. І з обласного бюджету дали 50 тисяч гривень. Ми маємо будувати будинок – це такий невеличкий вклад у стартову забудову. Так, дружина дійсно вагітна, УЗД ще не робили, тому стать дитинки ми не знаємо», – розповів Віктор.

Як повідомляв Житомир.info, третього березня 2017 року пані Людмила з Баранівки стала багатодітною мамою. Вже маючи двох синів, жінка народила трійню: двох донечок та сина.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Лагута багатодітна родина Баранівка  
Матеріали по темі