Економіка

В управлінні соцзахисту Черняхівської РДА аудитори виявили порушень на понад 250 тис. грн

19 березня 2018, 14:59

Житомирські аудитори виявили порушень на 252 тис. грн в управлінні праці та соціального захисту населення Черняхівської райдержадміністрації.

Про це інформує прес-служба управління Північного офісу Держаудитслужби в Житомирській області.

«Фахівці управління Північного офісу Держаудитслужби в Житомирській області під час ревізії в управлінні праці та соціального захисту населення Черняхівської районної державної адміністрації виявили порушень, що призвели до втрат, на суму понад 252 тис. грн. Ревізія охопила період з 01.01.2014 по 31.10.2017. Зокрема, виявлено, що зайво були надані субсидії на оплату житлово-комунальних послуг одержувачам, які надали недостовірні дані про отримані доходи від Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та доходи від підприємницької діяльності. Це призвело до втрат на суму майже 137 тис. грн», - йдеться у повідомленні.

За інформацією аудиторів, через неподання вісьмома громадянами, яким призначено субсидію, інформації щодо придбання житла, транспортних засобів, вартість яких перевищує 50 тис. грн, їм було зайво призначено та нараховано субсидій на суму майже 51 тис. грн.

«Також понад 40 тис. грн держбюджет недоотримав через неповернення надавачами комунальних послуг невикористаних сум субсидій після завершення опалювального сезону. Крім того, зайво нараховано адресну безготівкову субсидію на суму понад 17 тис. грн для відшкодування витрат на оплату газопостачання одержувачам, які були відключені від таких мереж. Через надання недостовірних даних про отримані доходи пільговиками, отримані компенсації особами, які постраждали від Чорнобильської катастрофи, та не проведений перерахунок призначеної субсидії внаслідок смерті членів сімей субсидантів із державного бюджету зайво витрачено понад 8 тис. грн. Завдяки вжитим під час ревізії заходам забезпечено відшкодування втрат на суму 132 тис. грн», - інформують спеціалісти.

За недотримання законодавства з фінансових питань на двох посадових осіб складено протоколи про адміністративне правопорушення.

«Для повного відшкодування завданих збитків начальникові управління направлено вимоги щодо усунення виявлених порушень. До об’єкта контролю застосовано заходи впливу за порушення бюджетного законодавства. Матеріали ревізії передано до правоохоронних органів, про її результати повідомлено Черняхівську районну державну адміністрацію», - повідомили аудитори.

Як повідомляв Житомир.info, за період з 01.01.2014 по 31.10.2017 житомирські аудитори виявили порушень майже на 1 млн грн в управлінні праці та соціального захисту населення Корольовської районної ради.

Житомир.info

Теги: Черняхів РДА перевірка аудитори  
Матеріали по темі