Місто

​Як житомирські дітлахи бавились у новому фонтані на Михайлівській

21 April 2018, 15:11

У Житомирі 21 квітня офіційно запустили фонтан на вулиці Михайлівській, який тестували впродовж останніх кількох днів. Щойно воду запустили, діти та дорослі почали одразу ж фотографуватись на тлі фонтану та влаштовувати розваги - намагались перебігти, щоб не потрапити під струмені води.

Нагадаємо, увечері 18 квітня комунальники протестували розконсервований після зими фонтан на Михайлівській, а відкрили 21 квітня без запланованої «церемонії».


Як повідомляв Житомир.info, фонтан на Михайлівській почали відновлювати ще влітку 2017-го. На початку 2017 року Сергій Сухомлин говорив, що спонсорами фонтану виступлять італійська компанія і такий собі «пан Федансе», який повністю оплатить обладнання вартістю 50 тисяч євро. Попри бажання міської влади встигнути зі здачею об’єкта до Дня Житомира фонтан не запрацював до 10 вересня. 5 жовтня 2017 фонтан запустили в тестовому режимі.

Про відновлення фонтану на Михайлівській влада говорила ще в 2013-му. Навесні 2014 року житомирські активісти зафарбували революційні написи на фонтані. У вересні 2016 року тодішній головний архітектор Житомира Євгенія Черкасова розповідала, що на оновленій Михайлівській буде і сцена, і фонтан, однак місце їх знаходження збиралися перепланувати.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: фонтан запуск відкриття  
Матеріали по темі