Влада

Через місяць після конкурсу мер Житомира призначив головного лікаря Центру первинної медико-санітарної допомоги

3 травня 2018, 18:10

Мер Сергій Сухомлин призначив Івана Дідика на посаду головного лікаря комунального підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Житомирської міської ради.

Відповідне розпорядження Сухомлин підписав 3 травня.

«Призначити з 04 травня 2018 року Дідика Івана Віталійовича на посаду головного лікаря комунального підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Житомирської міської ради та укласти з ним контракт, що додається», - йдеться у документі.

Як стало відомо Житомир.info, контракт з головним лікарем укладений на п’ять років – до 4 травня 2023 року.Нагадаємо,розпорядженням від 25 квітня цього року мер затвердив показники преміювання головного лікаря КП «Центр первинної медико-санітарної допомоги»

Як повідомляв Житомир.info, 4 квітня завершився прийом документів на посаду головного лікаря Центру первинної медико-санітарної допомоги: єдиний, хто подав документи на конкурс - в.о. керівника цього закладу Іван Дідик. 11 квітня конкурсна комісія рекомендувала меру Житомира призначити Івана Дідика на посаду головного лікаря комунального підприємства.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: розпорядження призначення ЦПМСД Дідик  
Матеріали по темі