Влада

НАЗК за результатами перевірки внесло припис голові Житомирської ОДА щодо етичної поведінки та конфлікту інтересів

22 травня 2018, 18:28

Уповноважені особи Національного агентства провели перевірку стану виконавської дисципліни у Житомирській ОДА та окремих РДА Житомирської області, за результатами якої встановлено порушення посадовими особами вимог Закону України «Про запобігання корупції».

Про це 22 травня повідомляє сайт НАЗК.

«Уповноважені працювали у складі робочої групи відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 15 вересня 2010 року № 844 та на виконання доручення Прем’єр-міністра України Гройсмана В.Б. від 03 квітня 2018 року № 13342/2/1-18. За результатами перевірки Національне агентство 11 травня 2018 року на своєму засіданні прийняло рішення «Про внесення припису про порушення вимог законодавства щодо етичної поведінки, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, інших порушень закону голові Житомирської облдержадміністрації». Так, відповідно до припису Національне агентство вимагає провести службові розслідування з метою виявлення причин та умов, що сприяли невиконанню посадовими особами апарату та структурних підрозділів Житомирської обласної державної адміністрації вимог частини сьомої статті 53, частин першої та третьої статті 56, частини четвертої статті 57, частини другої статті 58 Закону України «Про запобігання корупції», йдеться у повідомленні.

НАЗК вимагає за результатами проведених службових розслідувань вжити заходів у встановленому законом порядку та повідомити Національне агентство про виконання припису упродовж десяти робочих днів з дня його одержання. Нацагентство нагадує, що його припис є обов’язковим до виконання. За невиконання припису керівник органу, підприємства, установи, організації несе відповідальність, передбачену статтею 188-46 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Ввечері 22 травня прес-служба облдержадміністрації повідомила, що голова Житомирської ОДА Ігор Гундич розпорядився провести службове розслідування щодо порушень процедури проведення спецперевірок: відповідне розпорядження «Про проведення службового розслідування» він підписав 22 травня 2018 року.

«Провести службове розслідування з метою виявлення причин та умов, що сприяли невиконанню посадовими особами апарату та структурних підрозділів облдержадміністрації вимог ч.7 ст. 53, ч.1, 3 ст.56, ч.4 ст. 57, ч.2 ст.58 Закону України «Про запобігання корупції», які були виявлені під час перевірки діяльності облдержадміністрації», – йдеться у документі, текст якого обіцяють згодом оприлюднити на сайті ОДА

Розпорядженням також затверджено склад комісії, яка проводитиме службове розслідування.

«Розслідування не стосується фінансово-господарських питань, лише процедурного – проведення спецперевірок під час призначення посадових осіб, відповідно до вищезазначених статей ЗУ. Розслідування розпочнеться 23 травня і триватиме до 23 червня 2018 року», - повідомляє облдержадміністрація.

Зазначається, що розпорядження видано на виконання припису Національного агентства з питань запобігання корупції з метою виявлення причин та умов, що сприяли невиконанню посадовими особами апарату та структурних підрозділів Житомирської обласної державної адміністрації вимог частини сьомої статті 53, частин першої та третьої статті 56, частини четвертої статті 57, частини другої статті 58 Закону України «Про запобігання корупції».

Склад комісії для проведення службового розслідування:

Шатило Олексій Анатолійович – керівник апарату облдержадміністрації, голова комісії

Демидчук Ірина Володимирівна – начальник юридичного управління апарату облдержадміністрації

Хабчук Олег Матвійович – головний спеціаліст з питань запобігання та виявлення корупції апарату облдержадіністрації

Семенчук Ганна Федорівна – керівник служби управління персоналом

Бражевський Володимир Миколайович – заступник начальника Міжрегіонального управління Нацдержслужби у Вінницькій, Житомирській та Хмельницькій областях.

Як повідомляв Житомир.info, з 16 по 27 квітня в Житомирській області працювала робоча група Кабінету міністрів з перевірки стану виконавчої дисципліни в Житомирській ОДА та окремих райдержадміністраціях.

Житомир.info

Теги: НАЗК ОДА перевірка припис  
Матеріали по темі