Економіка

Данська компанія збирається побудувати норкову ферму, другу в Житомирській області

30 травня 2018, 16:03

Інвестор з Данії планує реалізовувати на Житомирщині проект з будівництва норкової ферми: 30 травня інвестор Ханс Олесен та голова ОДА Ігор Гундич підписали меморандум про співпрацю.

Про це 30 травня повідомив сайт Житомирської облдержадміністрації.

«Мені приємно, що ви хочете працювати саме у нас в області та залучати сюди інвестиції. Після підписання меморандуму ми ваші партнери. Ми будемо виконувати ту роль, яку повинна виконувати влада, коли залучає інвестиції. Якщо ви готові вкладати інвестиції у Житомирську область – ми готові вас підтримувати та бути надійними партнерами», – сказав Ігор Гундич.

Інвестиційний проект передбачає собою будівництво норкової ферми в Коростишівському районі на 5 тисяч маточних голів. За 5 років інвестор планує розширити ферму на 10 тис. маточних голів. Сума інвестицій – 800 тис. євро.

За даними ОДА, ферма надасть 10 робочих місць під час будівництва та 30 робочих місць під час функціонування. Також інвестор планує розвивати соціальну сферу та соціальні об’єкти району, де працюватиме.

Як повідомляв Житомир.info, в серпні минулого року ОДА повідомила, що в селі Сінгури Житомирського району голландська компанія будує звіроферму, де будуть утримувати до 55 тис. норок. Після запиту депутата Житомирської облради відповідні органи перевірили роботу звіроферми. У квітні 2018 року депутати Сінгурівської сільради звернулись до правоохоронних та контролюючих органів з приводу незаконного розміщення звіроферми на території сільради.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: норка ферма інвестор  
Матеріали по темі