Економіка

За півроку платники податків Житомирської області підтримали армію на 169 млн грн

5 липня 2018, 12:09

На допомогу армії платники податків Житомирської області спрямували понад 169 мільйонів гривень.

Про це інформує сектор головного управління ДФС у Житомирській області.

«Протягом січня-червня 2018 року з доходів жителів Житомирщини для потреб національної армії сплачено 169,8 млн грн військового збору. В порівнянні з минулим роком надходження зросли на 35,7 млн грн, або 26,6 відсотків», - зазначили у ДФС.

Нагадаємо, що військовим збором обкладаються доходи у формі заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород, які виплачуються платнику у зв’язку з трудовими відносинами. Крім того, військовий збір стягується з виграшу в державну та недержавну грошову лотерею, виграшу гравця, отриманого від організатора азартної гри. Оподаткуванню військовим збором підлягають також доходи, які платник отримав згідно з цивільно-правовими договорами (договори підряду) за виконання робіт (надання послуг), сума яких відображається в акті приймання-передачі виконаних робіт (наданих послуг). У цьому випадку відповідальною особою за нарахування та сплату збору до бюджету є податковий агент, який зобов’язаний забезпечувати виконання податкових зобов'язань у формі та спосіб, визначені статтею 176 Кодексу.

Військовий збір був введений в Україні з серпня 2014 року як додаткове джерело фінансування і підтримки армії, яка виконує завдання у зоні проведення АТО. Ставка збору становить 1,5% доходів, що підлягають оподаткуванню.

Як повідомляв Житомир.info, у січні-квітні 2018 року платники податків Житомирської області перерахували до державного бюджету 105,6 млн грн військового збору.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: ДФС армія податок військовий збір  
Матеріали по темі