Місто

Житомиряни можуть поскаржитися на свою поїздку, відсканувавши QR-код у маршрутці

12 липня 2018, 10:18

Тепер онлайн сервіс оцінки якості обслуговування – Revizion, з’явився і в маршрутках Житомира.

Про це 12 липня інформує сайт Житомирської міської ради

«Тепер і у маршрутних таксі Житомира з’явились наліпки з QR-кодом. Відсканувавши його смартфоном пасажири можуть залишити відгук про свою поїздку у кожному конкретному автобусі», - йдеться у повідомленні.

«Послугами маршруток користуються багато житомирян. Але, часто, обслуговування і умови проїзду в них можуть бути неналежні. Наш сервіс дозволяє легко та швидко надіслати відгук, який дійде безпосередньо до перевізника та в міську раду для їх оперативного реагування. Просканувати QR-код з коротким посиланням можна через камеру смартфону або за допомогою спеціальної програми-сканеру, або Viber чи Facebook», - зазначив Сергій Шапіренко, співзасновник сервісу Revizion.

«Оцінка, оперативність та зручність в обробці - це ті переваги сервісу, яким ми раді доповнити наші джерела збору відгуків житомирян на послуги транспорту в місті. Сподіваємось на співпрацю із Revizion у розміщенні QR-кодів і у тролейбусах, трамваях та нових автобусах. Це дозволить об’єктивно визначити пріоритети змін ринку перевезень у місті», - зазначив заступник мера Житомира Дмитро Ткачук.

Як повідомляв Житомир.info, у березні 2016 року в житомирських маршрутках з’явилася інструкція для смс-скарг та дзвінків пасажирів.

Житомир.info

Теги: Ткачук поїздка скарга  
Матеріали по темі