Влада

Директор КП «Містобудівна політика міста Житомира» звільняється, не дочекавшись закінчення контракту

27 липня 2018, 18:09

Директор комунального підприємства «Містобудівна політика міста Житомира» Тетяна Жалюк пішла у відпустку з подальшим звільненням.

Розпорядження про надання відпустки з 25 липня по 2 серпня та звільнення мер Сергій Сухомлин підписав 25 липня.

«Звільнити з 03 серпня 2018 року Жалюк Тетяну Володимирівну, директора комунального підприємства «Містобудівна політика міста Житомира» Житомирської міської ради з займаної посади за угодою сторін, пункт 1 статті 36 Кодексу законів про працю України та припинити з нею контракт», - зазначається у документі.

Нагадаємо, 26 червня цього року мер підписав розпорядження про укладання контракту з директором комунального підприємства «Містобудівна політика міста Житомира» Тетяною Жалюк на термін з 11 липня 2018 року по 11 вересня 2018 року.

Як повідомляв Житомир.info, Тетяна Жалюк (Шкуропат) стала керівником цього комунального підприємства ще за часів мерства Володимира Дебоя, на той час вона була депутатом Житомирської міської ради від партії УДАР. Два роки тому міська рада вирішила ліквідувати КП «Містобудівна політика міста Житомира», директор Тетяна Жилюк була призначена ліквідатором цього підприємства. Рішення про припинення комунального підприємства шляхом ліквідації ухвалили на сесії 6 вересня 2016 року.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: розпорядження КП контракт Жалюк звільненя  
Матеріали по темі