Події

Житомирські митники разом з прикордонниками вилучили у молдаванина 18 незаконних рибальських сіток

7 серпня 2018, 15:18

У пункті пропуску «Виступовичі» у громадянина Молдови вилучили 18 монониткових сіток для лову риби, які він збирався ввезти в Україну.

Про це 7 серпня повідомила Житомирська митниця ДФС.

«Управлінням протидії митним правопорушенням та міжнародної взаємодії Житомирської митниці ДФС спільно з Житомирським прикордонним загоном в пункті пропуску «Виступовичі» митного поста «Північний» зафіксовано спробу незаконного ввезення на митну територію України товару «сітки (монониткові) для лову риби». Відповідно до заповненої митної декларації поданої для здійснення митного контролю та митного оформлення, громадянин Молдови, не заявив про наявність товару, а також не повідомив в усній формі про намір перемістити товар через митний кордон України. На момент проходження митного контролю у багажному відділенні автомобіля виявлено 18 сіток для лову риби різних розмірів, ввезення яких на митну територію України згідно статті 53 Закону України №2894-ІІІ від 13.12.2001 «Про тваринний світ» заборонено», - інформує прес-служба митниці.

У прес-службі Житомирського прикордонного загону зазначають, що загальна довжина сіток – майже два кілометри.

За даним фактом Житомирською митницею ДФС складено протокол про порушення митних правил за ознаками правопорушення, передбаченими статтею 472 Митного кодексу України, яка передбачає накладення штрафу в розмірі 100 відсотків вартості цих товарів безпосередніх предметів порушення митних правил з конфіскацією цих товарів.

Як повідомляв Житомир.info, 3 серпня 2018 року прикордонники відділу «Іванків» Житомирського загону спільно з представниками Національної поліції виявили двох жителів Донецької області, які намагалися поза контрольними постами потрапити до Чорнобильської зони.

Житомир.info

Теги: митниця ДФС прикордонники Виступовичі  
Матеріали по темі