Влада

​Власники тимчасових споруд у Житомирі зможуть самостійно обирати, яким чином утримувати прилеглу територію, - АМКУ

17 серпня 2018, 09:35

Адміністративна колегія Житомирського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України рекомендувало виконкому Житомирської міськради скасувати рішення від листопада 2016 року, яке зобов’язує власників тимчасових споруди укладати з КП «Інспекція з благоустро» договір про пайову участь в утриманні об’єктів благоустрою міста.

Про це 10 серпня повідомила прес-служба відділення у фейсбук.

«10.08.2018 адміністративною колегією відділення прийнято рекомендації, які обов’язкові для розгляду та виконання виконкомом Житомирської міськради: скасувати рішення виконавчого комітету Житомирської міської ради від 09.11.2016 № 1040 «Про внесення змін та доповнень в додаток 1 до рішення виконавчого комітету міської ради від 21.09.2016 № 887». Як встановлено відділенням, виконком прийняв рішення від 09.11.2016 № 1040, згідно з вимогами якого кожен суб’єкт господарювання – власник тимчасової споруди –був змушений укладати договір про пайову участь в утриманні об’єктів благоустрою на території м. Житомира з уповноваженим органом – КП «Інспекція з благоустрою м. Житомира» Житомирської міської ради. В разі неукладання такого договору у визначений термін або відмови в його укладанні уповноважений орган мав підстави запроваджувати заходи, направлені на анулювання паспорта прив’язки ТС або схеми розміщення ТС або акту прийому в експлуатацію та демонтаж ТС (торговельного та іншого обладнання)», - інформує прес-служба.

Водночас, відповідно до чинного законодавства України, власник тимчасової споруди, розташованої на території об'єкта благоустрою державної та комунальної власності, зобов'язаний забезпечити належне утримання прилеглої до тимчасової споруди території або може брати пайову участь в утриманні цього об'єкта благоустрою на умовах договору, укладеного із підприємством або балансоутримувачем, - зазначається в публікації.

«Виконання наданих рекомендацій виконкомом надасть можливість власнику тимчасової споруди у правовому полі вільно обирати: чи здійснювати самостійно належне утримання прилеглої до тимчасової споруди території, чи підписати договір пайової участі в утриманні об’єкта благоустрою з уповноваженим органом, балансоутримувачем чи будь-яким іншим суб’єктом господарювання, який надаватиме такий вид послуги власнику тимчасової споруди», - резюмує прес-служба.

Нагадаємо, на липневому виконкомі 2018 власникам житомирських МАФів, які продають алкогольні та тютюнові вироби, зменшили коефіцієнт плати на утримання об’єктів благоустрою з 3 до 2.

Житомир.info

Теги: МАФ пайова участь АМКУ  
Матеріали по темі