Влада

У школах Житомирській області облаштували ще 15 медіатек

27 серпня 2018, 18:00

25 медіатек працюватиме на Житомирщині у цьому навчальному році: 10 медіатек створили у минулому році і нині завершують облаштування ще 15.

Про це повідомив голова ОДА Ігор Гундич під час відкриття медіатеки у ЗОШ №4 м. Овруч – інформує 27 серпня прес-служба облдержадміністрації.

«25 медіатек працюватиме у школах Житомирщини у цьому навчальному році. Завершуємо облаштування 15 нових, які планували на 2018 рік. Медіатека у ЗОШ №4 м. Овруч - ще один символ якісних змін, на який уже чекають діти. Радий, що учні охоче сприйняли ініціативу дружини Президента України Марини Порошенко щодо створення таких сучасних просторів і часто проводять дозвілля та підготовку до навчання в медіатеках. Лише найкраще для розвитку та освіти наших дітей», – сказав Ігор Гундич.

Кожна медіатека переобладнана сучасною технікою та комфортабельними меблями. Крім цього, такий мобільний майданчик можна легко перетворити на простір для тренінгів, навчання. Оновлена smart-бібліотека складається з двох кімнат, які мають комфортний дизайн. Медіатека обладнана 3 стаціонарними комп’ютерами, ноутбуками, smart-дошкою, мультимедійним проектором, планшетами, багатофункціональним пристроєм та телевізором. Таке сучасне обладнання дозволить надавати значно ширший спектр послуг у порівнянні із звичайною бібліотекою. Меблі є легкими та мобільними для того, щоб можна було швидко змінювати локації та створювати необхідні зони.

На ремонт приміщення в овруцькій ЗОШ №4, закупівлю обладнання й меблів використали 360 тис. грн з обласного та місцевого бюджетів.

ОДА нагадує, що досі в області працювало 10 мультимедійних бібліотек: 5 – у школах міста Житомира, 2 – у закладах освіти міста Коростишева, по одній у Гришковецькій, Хорошівській та Новогуйвинській гімназіях.

Як повідомляв Житомир.info, першу в області медіатеку відкрили 2 вересня 2017 року на базі житомирської ЗОШ №28 за участі дружини президента Марини Порошенко та віце-прем’єр-міністра Геннадія Зубка.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: школа медіатека ОДА Гундич Овруч  
Матеріали по темі