Танкісти житомирської 95-ї бригади завоювали «срібло» в боротьбі за першість серед бригад ДШВ

31 August 2018, 12:40

Під Житомиром завершились змагання на кращий танковий взвод серед бригад Десантно-штурмових військ ЗСУ.

Про це 30 серпня повідомила прес-служба 95 окремої десантно-штурмової бригади ДШВ ЗС України.

«Змагання між танковими підрозділами проводилися на загальновійськовому полігоні на Житомирщині. До змагань долучилися команди 25, 79, 80 та 95 бригад Десантно-штурмових військ Збройних Сил України. Впродовж тижня під спекотним сонцем розгорнулася не менш спекотна боротьба між танковими взводами на першість серед бригад ДШВ», - інформує прес-служба.

Програма змагань максимально наближено до стандартів НАТО та міжнародних змагань з танкового біатлону, - відзначається в публікації. Загалом змагання між танкістами ДШВ складалися з декількох етапів: наступальний бій, оборонний бій, снайперська стрільба, водіння танка, евакуація та надання першої медичної допомоги пораненим та визначення рівня фізичної підготовки танкістів.

«Наразі, під час змагання, змінено штатну структуру танкового взводу. Під час виконання завдань танкісти “воюють” на чотирьох бойових машинах. Два танки ведуть вогонь по цілям, інші два – забезпечують їхнє прикриття. Акцент командуванням ставиться на збереженні життя екіпажу», – відзначив командир танкової роти 80-ї бригади Ігор Славич.

Такі змагання у Десантно-штурмових військах ЗС України проводяться не вперше. Враховуючи бойовий досвід більшості учасників змагань, кожен танковий взвод демонстрував свої навички та професіоналізм на високому рівні.

«Ці змагання показують кожному командиру танкового підрозділу навченість та підготовку особового складу. Хлопці відпрацьовують на всі сто відсотків, кожен знає своє завдання під час тієї чи іншої вправи, а головне – кожен любить свою справу та свою бойову машину. Без любові та абсолютної відданості нам би не вдалося зайняти першу позицію на цих змаганнях», – розповів командир танкової роти 25-ї окремої повітрянодесантної бригади Андрій Зайченко, танковий взвод якого здобув перемогу.

Зі слів командира танкового взводу 95-ї окремої десантно-штурмової бригади Володимира Онушка, усі учасники змагань є учасниками АТО (ООС).

За результатами проведення змагань серед бригад Десантно-штурмових військ на кращий танковий взвод у Житомирі танковий взвод 95 окремої десантно-штурмової бригади став срібним призером, а танковий взвод 79 окремої десантно-штурмової бригади посів почесне третє місце.

Після визначення кращих танкових взводів у видах та родах військ будуть проведені змагання на першість Збройних Сил України, переможець яких буде представляти Україну на міжнародних змаганнях з танкового біатлону, - зазначає прес-служба командування ДШВ ЗС України.

Як повідомляв Житомир.info, 24 серпня в 95-й житомирській бригаді за приготування найсмачнішого борщу та плову давали звання кращого кухаря.