Місто

До Космічного напівмарафону в Житомирі КП «УАШ» перевіряє люки, латає ями та ремонтує вулицю Коновальця

3 вересня 2018, 13:53

У Житомирі КП «УАШ» до Дня міста перевіряє маршрут Космічного напівмарафону: латає ями та капітально ремонтує вулицю Коновальця.

Про це 3 вересня у коментарі Житомир.info розповів директор КП «УАШ» Сергій Янушевич.

«Ми зараз готуємося до Дня міста. По маршруту марафону зараз перевіряємо все: перевіряємо люки, дивимося, аби не було ям. Зараз у нас іде капітальний ремонт по вулиці Коновальця. Сьогодні інтенсивно працюють дві бригади, і до кінця тижня ми плануємо закрити асфальтом повністю цю вулицю. Вона (вулиця) була взагалі без покриття. Ще до Дня міста плануємо зробити ділянку по вулиці Перемоги. Я не знаю, чи встигнемо… по вулиці Перемоги компанія «Асфальт+» зробила капітальний ремонт, а решта вулиці – у захаращеному стані. Тому ми плануємо виконати поточний ремонт, аби вулиця гармонійно виглядала, далі плануємо проспект Миру закінчувати і переходимо на вулицю Корольова», - сказав Сергій Янушевич.

Нагадаємо, станом на 24 серпня 2018 року в Житомирі на третій Космічний напівмарафон зареєструвалися більше 350 учасників.

Як повідомляв Житомир.info, 16 серпня оргкомітет Нова Пошта Космічного напівмарафону , який відбудеться на День Житомира, 9 вересня 2018 року, розпочав реєстрацію на корпоративні забіги, під час яких можна використовувати корпоративну символіку.

Цьогорічний Нова Пошта Космічний Напівмарафон 2018 присвячений Герою України, першому космонавту незалежної України Леоніду Каденюку. Цього року організатори планують дещо видозмінити маршрути дистанції та не виключають, що атлети кілька разів пробігатимуть повз вболівальників на майдані Соборному.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: УАШ Янушевич День міста ремонт Космічний напівмарафон  
Матеріали по темі