Влада

Геннадій Зубко взяв участь з громадою Житомира у Космічному напівмарафоні

9 вересня 2018, 10:33

До Дня Житомира, віце-прем’єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України разом з командиром підрозділу житомирської 95-ої десантної бригади Олександром Охремчуком, учасницею олімпіади з триатлону Юлією Єлістратовою і мером Житомира Сергієм Сухомлиним взяли участь у четвертому «Космічному напівмарафоні».

Про це інформує прес-служба віце-прем’єр-міністр – міністр регіонального розвитку.

«Хочу подякувати всім житомирянам, які сьогодні вже вчетверте вийшли навіть у таку погоду на наш напівмарафон. Я б дуже хотів, щоби сьогодні Житомир, маючи таку спортивну родзинку, ще раз підтвердив, що Житомир - не тільки молоде, наукове, креативне, ініціативне, творче місто, а ще й спортивне. Ми знову демонструємо, що Житомир не тільки вміє святкувати і зустрічати гостей, він ще й надихає на активний відпочинок. Дуже приємно разом пробігти, проявити своє ставлення до здорового способу життя, свою енергію, і своїм прикладом надихнути всю Україну на перемоги», - заявив Геннадій Зубко.

Житомиряни долають дистанції у 3 км, 10 км і 21 км та естафетні забіги 5+5+5+6,1 км. Мають свої дистанції і дітлахи у 300 м і 1 км.

Як повідомляв Житомир.info, 9 вересня в Житомирі на майдані Соборному стартував третій Космічний напівмарафон, який проводиться до Дня міста.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Зубко Космічний напівмарафон  
Матеріали по темі