Місто

Дистанцію третього житомирського Космічного напівмарафону подолав 361 бігун. Результати учасників на всіх дистанціях

11 September 2018, 16:45

З 410 заявлених учасників Космічного напівмарафону, який 9 вересня проходив у Житомирі з нагоди Дня міста, фінішував лише 361.

На напівмарафонській дистанції в 21,1 км фінішували 302 чоловіки та 59 жінок.

На 10 км стартові заявки подав 351 учасник, в тому числі й мер Житомира Сергій Сухомлин. Фінішували на цій дистанції 275 бігунів, а мер цього дня був учасником естафетної команди «Живи Житомиром», яка посіла в загальному заліку естафети 6 місце серед 12 команд.

Перше місце в корпоративних забігах посіла команда «Юристи-1», у складі якої біг директор юридичного департаменту Житомирської міської ради Євгеній Черниш. На другому місці була команда Житомирської міської ради, за яку бігав керівник комунальної установи «Агенція розвитку міста» Борис Пахолюк.

Результати учасників кожного забігу Нова Пошта Космічний напівмарафон дивіться тут

Як повідомляв Житомир.info, у 2018 році третій Космічний напівмарафон до Дня міста зібрав вдвічі більше учасників, ніж минулого року: наймолодшою учасницею, яка долала 21,1 км, була 8-річни киянка, найстарший учасник – 77-річний житомирянин.