Місто

У Житомирській ОДА розповіли, на якому етапі реконструкція стадіону «Полісся»

27 вересня 2018, 12:05

На центральному стадіоні «Полісся» продовжуються роботи із реконструкції – влаштовують силові кабелі для підключення підігріву футбольного поля, завершують опорядження насосної станції, тренерських, роздягалень, готуються до встановлення перших металоконструкції для накриття.

Про хід робіт на одному із масштабних об’єктів ДФРР повідомив заступник голови ОДА Роман Щебетов, – інформує прес-служба Житомирської облдержадміністрації.

«На території уже почали влаштовувати внутрішні огороджувальні конструкції на фундаменти. Наразі працівники прокладають оптоволокно у спеціальних траншеях та систем керування табло. На 50% виконані роботи з влаштування силових кабелів для підключення підігріву футбольного поля. Завершують роботи з опорядження насосної станції, роздягалень та тренерських біля тенісних кортів. Ці приміщення готують до фарбування. Також уже надійшли перші металоконструкції для влаштування накриття західної трибуни. Наразі чекаємо ще надходження метизів, і тоді розпочнемо монтаж конструкцій», – зазначив Роман Щебетов.

Заступник голови ОДА додав, що виконуються роботи для влаштування підпірної стінки вздовж ростверків, що в майбутньому дасть можливість облаштувати парковку для автобусів команд. Продовжуються підготовка для влаштування натурального зеленого покриття на частині, де проводитимуться розминки з легкої атлетики. Також завершили укладання плитки біля центральної арки та продовжується процес озеленення території.

В ОДА нагадують, що на стадіоні «Полісся» уже укладено трав’яний газон на футбольному полі, влаштовано фундамент під металоконструкції майбутнього накриття західної трибуни. У майбутній перспективі – облаштування бігових доріжок, монтаж накриття західної трибуни, завершення робіт із благоустрою.

Нагадаємо, що 8 вересня 2018 року прес-служба віце-прем’єр-міністра – міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадія Зубка повідомляла, що вже скоро буде закінчено реконструкцію стадіону «Полісся», а також міського стадіону «Спартак».

У липні цього року, озброївшись дроном, журналісти Житомир.info вирішили подивитись, як відбуваються роботи на спортивних спорудах у Житомирі.

Як повідомляв Житомир.info, 27 червня 2018 року Ігор Гундич розповів, що центральний житомирський стадіон «Полісся» планують відкрити до кінця цього року.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: стадіон реконструкція "Полісся"  
Матеріали по темі