Здоров'я

Двох лікарів з Житомирської області нагородили орденами «За спасіння життя»

3 жовтня 2018, 14:51

У Тернополі нагороджували лікарів, воїнів, рятувальників орденом «За спасіння життя» імені академіка Леоніда Ковальчука. Серед 8 нагород – 2 у лікарів з Житомирської області.

Про це 3 жовтня пише сайт Житомирської облдержадміністрації.

«Цьогоріч вже вшосте відзначали медиків, які своє роботою рятують життя людей. Орден «За спасіння життя» імені академіка Леоніда Ковальчука – громадська відзнака, якою нагороджують медичних працівників, працівників державної служби України в надзвичайних ситуаціях за мужність і героїзм, виявлені в порятунку життя людей, під час виконання службового або громадянського обов’язку в умовах, пов’язаних з ризиком для власного здоров’я, а також за систематичну працю і наукові відкриття в галузі медицини, що дало змогу зберегти життя українській нації. Відзнаку вручають на честь вшанування пам’яті лікаря, професора, ректора Тернопільського державного медуніверситету ім. І. Ковальчука», - йдеться у повідомленні.

Почесні відзнаки отримали жителі Житомирщини:

Петро Русак, завідуючий хірургічним відділенням №1 Житомирської обласної дитячої клінічної лікарні,

Микола Кушнір, завідуючий кардіологічним відділенням Житомирської обласної клінічної лікарні ім. О. Гербачевського.

Також серед номінантів – три представники відділення Червоного Хреста м. Баутцен, що в Німеччиниі – Пітер Марк, Хольгер Бейер, Герт Райнер Лахманн, та організатор доставки гуманітарних вантажів з Євросоюзу в Україну, благодійник з Польщі – Адам Форналь.

Як повідомляв Житомир.info, у червні 2018 року дружина керівника Житомирської обласної лікарні ім.Гербачевського Богдана Леськіва отримала почесне звання «Заслужений лікар України».

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: орден лікар ОДА Тернопіль  
Матеріали по темі