Події

Верховний суд виніс вирок чотирьом розбійникам, які закатували пенсіонера в селі Житомирської області

16 жовтня 2018, 13:04

Верховний суд України виніс вирок трьом неповнолітнім та дорослому, яких визнано винними в крадіжках, розбоях, умисному вбивстві та умисному пошкодженні майна, що відбувались в одному з сіл Житомирської області протягом 2013-2014 років.

Про це повідомляє прес-служба Генпрокуратури України.

«Генеральна прокуратура України відстояла у Верховному Суді законність вироку Бердичівського міськрайонного суду Житомирської області та ухвали апеляційного суду Житомирської області, якими трьох неповнолітніх та дорослого визнано винними у вчиненні злочинів, передбачених ч. 3 ст. 185, ч. ч. 3, 4 ст. 187, п.п. 4, 6, 12 ч. 2 ст. 115, ч. 2 ст. 194 КК України. Неповнолітніх засуджено до 11 років 6 місяців позбавлення волі, а дорослого, який втягнув їх у злочинну діяльність, – до 13 років позбавлення волі», - поінформували в прес-службі Генпрокуратури.

За інформацією прокуратури, зазначені особи обвинувачувалися у вчиненні ряду крадіжок, розбійних нападів, які вони зухвало вчиняли упродовж 2013-2014 років в одному із сіл Житомирської області, нападаючи на сплячих у своїх домівках громадян. Завершили свою злочинну діяльність правопорушники цинічним жорстоким вбивством одинокого чоловіка похилого віку, якого катували вогнем упродовж тривалого часу в його ж будинку, вимагаючи гроші, завдавши понад 50 ударів руками, ногами, побутовими предметами. Відібравши в результаті декілька пачок цигарок та біля 400 грн, злочинці залишили потерпілого у будинку, який підпалили, намагаючись приховати сліди своїх злочинних дій.

«В результаті професійних та оперативних дій слідчих і прокурорів злочинців було викрито, їх вину у вчиненні вказаних злочинів повністю доведено та судом призначено покарання», - відмітили в прокуратурі.

Нагадаємо, 3 липня 2014 року в Брусилівському районі на порозі палаючого будинку селяни виявили зв’язаного пенсіонера. 72-річний чоловік помер від отриманих травм. Незабаром правоохоронці затримали чотирьох молодиків, які закатували дідуся і підпалили його дім. На той момент затриманим було 15, 16 та 21 рік.

Житомир.info

Теги: суд вирок розбій вбивство 
Матеріали по темі