Місто

У Житомирі хочуть укріпити схили біля підвісного мосту й «Ракушки», за проектні роботи заплатять 120 тис. грн

18 жовтня 2018, 16:47

Влада Житомира заплатить більше 120 тисяч гривень ФОПу Олександру Пославському за проектно-вишукувальні роботи щодо укріплення схилів біля літньої естради «Ракушка» та підвісного мосту в парку Гагаріна.

Результати допорогових закупівель управління капітального будівництва Житомирської міської ради опублікували на ProZorro.

Договір з фізичною особою-підприємцем Пославським Олександром Анатолійовичем за послугу «Виконання проектно-вишукувальних робіт по об'єкту: «Капітальний ремонт водовідвідних лотків вздовж р. Тетерів на території КП «Парк» в м. Житомирі» уклали 17 жовтня 2018 року. Строк розробки проектної документації складає 80 днів з дня укладання договору.

У договорі вказано, що ФОП Пославський діє на підставі кваліфікаційного сертифікату інженера-проектувальника. Bapтicть виконаних робіт включає в себе відшкодування витрат підрядника та плату за виконані ним роботи і становить 121982,00 грн без ПДВ. Джерело фінансування – кошти місцевого бюджету.

У календарному плані робіт вказано, що у жовтні 2018 мають пройти інженерно-геодезичні вишукування, а протягом листопада-грудня – проведення експертизи та розробка проектно-кошторисної документації:

Під капітальним ремонтом водовідвідних лотків мається на увазі украплення схилів уздовж Тетерева, які розмилися від дощів, - розповів у коментарі Житомир.info начальник управління капітального будівництва міськради В’ячеслав Глазунов.

«Улітку, коли були великі зливи, біля підвісного мосту, літнього театру «Ракушка» та так званої «клітки» під нею пішов розмив ґрунту, підмило схил. Унизу там будинки, і є загроза зсуву ґрунту. Зараз стоїть завдання підсилити схили, буде стіна і бетонні зливові лотки. Це так звані протизсувні заходи», - розповів В’ячеслав Глазунов і додав: у закупівлі фігурує єдиний учасник, бо в Житомирі ніхто, крім нього, професійно і кваліфіковано не виконує подібні роботи.

За даними сайту Zакупівлі, з початку 2018 року ФОП Пославський виграв 12 тендерів у Житомирській області. Їх варість коливається від 1 тисячі до майже півмільйона гривень. Закупівлю вартістю 477 тис. грн у травні 2018 року провело управління комунального господарства Житомирської міськради («Робочий проект по об'єкту «Капітальний ремонт вул. Сергія Параджанова (перехрестя шосе Київське - вул. Сергія Параджанова до буд. №64) в м. Житомирі»).

До 2016 року Олександр Пославський керував ТОВ «Житомирська архітектурно-планувальна майстерня», яка працює у сфері інжинірингу, геології та геодезії. Від листопада 2016 у фірми новий керівник - Росквасов Юрій Анатолійович.

Як повідомляв Житомир.info, в управлінні капітального будівництва відхилили усі пропозиції по тендеру на «Прозорий офіс» у Житомирі і обіцяють оголосити новий.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: тендер схил Пославський ProZorro  
Матеріали по темі