Місто

Новий начальник Житомирського ТТУ провів екскурсію для журналістів і поскаржився депутатам на занедбаний рухомий склад

30 жовтня 2018, 16:42

Новий начальник трамвайно-тролейбусного управління Євгеній Демчик вперше після призначення на посаду поспілкувався із журналістами та провів цілу екскурсію підприємством. Під час демонстрації потужностей ТТУ Євгеній Демчик поскаржився депутатам та представникам медіа на занедбаний стан управління: за його словами, в робочих цехах потрібно здійснювати енергоефективні заходи, а більшість рухомого складу потребує серйозного ремонту. Але найбільшою проблемою начальник ТТУ вважає відсутність кваліфікованих кадрів.

«Перше із чим ми зіштовхнулись - це заборгованість по заробітній платі, заборгованість за енергоносії і відсутність кадрів, які мають ремонтувати. Сьогодні основне - це рухомий склад, тому що ми надаємо послугу трамваями, тролейбусами та автобусами. Сьогодні на підприємстві відбувся відтік працівників. Це найперші проблеми, з якими я зіштовхнувся», - розповів директор КП «Житомирське трамвайно-тролейбусне управління» Євгеній Демчик.

Впродовж півгодини Євгеній Демчик розповідав журналістам та депутатам про необхідність оптимізації та автоматизації процесів на підприємстві, втім, на уточнювальне запитання: «Що саме планує змінювати новий керівник ТТУ?» чіткої відповіді він так і не дав.


Нагадаємо, екс-заступник мера Житомира Євгеній Демчик став начальником ТТУ у вересні 2018 року. Попередній начальник ЖТТУ Андрій Нечуйвітер звільнений за власним бажанням з 6 липня 2018 року.

Як повідомляв Житомир.info, Євгеній Демчик був призначений заступником мера у вересні 2014 року, коли в.о. мера була Любов Цимбалюк, яка зараз очолює фракцію ВО «Батьківщина» в Житомирській міській раді. Одним з напрямків, за які відповідав Демчик, був транспорт. 30 листопада 2015 року новообрана міська рада проголосувала за призначення нових заступників мера Житомира, а Демчика звільнили. 20 серпня цього року Євгеній Демчик оприлюднив декларацію кандидата на посаду начальника ЖТТУ. Кандидат на посаду в 2017 році отримав 43 тис. 982 грн зарплати в ПП «Продмаркет Океан», яке належить депутату Житомирської міської ради від ВО «Батьківщина» Людмилі Кропивницькій. Дружина Наталія працює в головному територіальному управлінні юстиції у Житомирській області, де за минулий рік отримала 67 тис. 339 грн зарплати. На засіданні міськвиконкому у вересні 2017 року Демчик говорив, що отримує зарплату 15 тис. грн.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: ТТУ Демчик тролейбус трамвай  
Матеріали по темі