Події

В ювелірній майстерні на Житньому ринку в Житомирі рівненська поліція проводить слідчі дії

1 листопада 2018, 12:11

На Житньому ринку в приміщенні «Ремпобуттехніки» поліція з Рівненської області заблокувала роботу ювелірної майстерні, що саме відбувається – приїжджі не пояснюють.

Про це Житомир.info розповів власник «Ремпобуттехніки» Анатолій Бенівський.

«Приїхала рівненська поліція, в ювелірній майстерні проводять якісь дії, кажуть, що за рішенням суду, але ніяких документів не показують мені, як власнику будівлі та підприємства. Вони приїхали зі своїми понятими, якісь підозрілі хлопці по 18-20 років. За нашою вимогою зараз туди допустили адвоката», - сказав Анатолій Бенівський.

У відділі комунікацій Рівненської ГУНП 1 листопада у коментарі Житомир.info підтвердили інформацію про те, що правоохоронці з їхньої області працюють на Житомирщині.

«Дійсно, рівненські правоохоронці працюють в Житомирській області: проводять слідчі дії. Більш детальна інформація буде відома згодом, та оприлюднена», - сказали у поліції Рівненської ГУНП.

Як повідомляє Житомир.info, 14 грудня 2017 року начальник ГУНП у Житомирській області Вячеслав Печененко розповів про затримання банди, причетної до низки злочинів, в тому числі й пограбуванню ювелірів у Бердичівському районі.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Житній ринок ювелірна крамниця поліція Рівне  
Матеріали по темі