Місто

У Житомирі на Михайлівській кафе хоче працювати вночі, а варенична – до 23:00

2 листопада 2018, 16:57

Влада Житомира хоче дозволити роботу в нічний час трьом кафе та двом магазинам.

Відповідний проект рішення виконкому 2 листопада оприлюднений на сайті міської ради.

«Встановити режим роботи об’єктів торгівлі, закладів ресторанного господарства та сфери послуг в нічний час на території м. Житомира згідно з додатком. Забезпечити дотримання громадського порядку в приміщеннях об’єкта та на прилеглій території. Не використовувати в нічний час на прилеглій до об’єкта території звуковідтворювальну апаратуру та інші джерела побутового шуму, салюти, феєрверки та інші піротехнічні засоби. Не допускати порушень санітарних норм, режиму роботи об’єкта, вимог чинного законодавства щодо порядку здійснення господарської діяльності, що зачіпають права та інтереси громадян міста під час роботи в нічний час», - йдеться у проекті рішення.

У додатку є два магазини, яким хочуть встановити цілодобовий режим роботи, та три кафе, два з яких знаходяться на Михайлівській – варенична «Балувана Галя» (планує працювати до 23:00) та кафе «Аванті» (понеділок-четвер до 24:00, п’ятниця-неділя – до 2 годин ночі).

zakl-noch

Як повідомляв Житомир.info, у Житомирі на пішохідній вулиці Михайлівській відкриваються нові заклади харчування, але магазини «секон-хенд» поки що залишаються.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: виконком нічний режим кафе магазин  
Матеріали по темі