Влада

Мер Житомира прокоментував публічний конфлікт між «транспортними» керівниками щодо валідаторів

5 листопада 2018, 16:51

Мер Житомира Сергій Сухомлин збирається дочекатися з відрядження свого заступника Дмитра Ткачука і потім вже розбиратися у конфлікті керівника ТТУ Євгенія Демчика і директора КП «Житомиртранспорт» Івана Фурлета.

Про це Сухомлин сказав 5 листопада в прямому ефірі програми «Тема дня» на Житомир.info.

«Давайте спочатку приїде Дмитро Ткачук (заступник мера з питань транспорту – ред.) з відрядження, зараз він знаходиться на навчанні Китайській Народній Республіці, і після цього зберемо всі сторони цього конфлікту: розберемося, хто правий, хто винуватий. Але не можна такі речі, особисті відносини виносити для обговорення чи в Facebook, чи в інше медіа», - наголосив Сергій Сухомлин.

Щодо термінів та шляхів вирішення конфлікту, то мер наголосив: міська влада не збирається відмовлятися від впровадження е-квитка.

«Якщо я зрозумію, що керівник ТТУ не готовий до впровадження електронного білету, бо, я розумію, що в ТТУ є готівка, якої, фактично, не буде після впровадження електронного білету, й інші моменти, то тоді будемо приймати кардинальне рішення. Ця система електронного білету дуже важлива для Житомира: це й захист пенсіонерів, й захист громади міста, бо ми говоримо про прямі фінансові відносини з ОТГ, які навколо Житомира, завдяки цій системі, це і можливість надання пільг пенсіонерам, іншим пільговикам. Тому це дуже важливо для подальшого формування транспортної системи, і будемо спілкуватися, приймати рішення», - сказав мер Житомира.

Повністю програму «Тема дня» з Сергіем Сухомлиним дивіться тут

Нагадаємо, 1 листопада директор комунального підприємства «Житомиртранспорт» Іван Фурлет публічно звинуватив нового керівника трамвайно-тролейбусного управління Євгенія Демчика у блокуванні закупівлі додаткових валідаторів для запровадження «Картки житомирянина». Той у відповідь виклав своє бачення ситуації і нагадав про кримінальне провадження щодо закупівлі валідаторів.

Як повідомляв Житомир.info, 12 січня 2018 року до ЄРДР було внесено відомості про досудове розслідування за ознаками правопорушення, передбаченого ч.1 статті 366 Кримінального кодексу України (Службове підроблення). Слідством було встановлено, що ТОВ «Гексагон Україна» надало недостовірні відомості Житомирському ТТУ та у тендерній пропозиції завищило ціну мобільних валідаторів у майже 2,5 рази: за 180 валідаторів ТТУ переплатило 1 млн 384 тис. 200 гривень. Заступник мера Дмитро Ткачук назвав ці звинувачення «абсурдними», а гіпотези порушень «безглуздими».

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: транспорт Сухомлин ТТУ валідатор Демчик Фурлет Ткачук  
Матеріали по темі