Місто

«Ревізор» у Житомирі перевірив салон краси, декілька кафе у центрі міста та готель на околиці

6 листопада 2018, 09:25

5 листопада в ефірі Нового каналу вийшла чергова частина програми «Ревізор». Цього разу Микола Тищенко побував у декількох закладах Житомира, які ще не інспектувалися та вже раніше перевірялися «Ревізором».

Паб «Ланселот» розташований у спальному районі Житомира. Адміністрація повісила на двері провокаційну табличку - Ревізор йде на... Як відреагувала команда соціального реаліті? Дивіться у 6 випуску Ревізора із Тищенком у Житомирі від 5.11.2018.


Особливу увагу команда «Ревізора» приділила косметологічний салон Steffany, який знаходиться в центрі Житомира. Нова ведуча Олена Філонова винесла невтішний вердикт «краси» закладу.

Також, ревізія відбулася в кафе «Час поїсти», яке користується попитом у жителів Житомира. Після тривалої перевірки Миколи Тищенка забрав табличку, яку заклад у 2015 році отримав від Ольги Фреймут.

Крім того, «Ревізор» побував лаунж-ресторані «Барбарис», «Фамілія» і в готелі «Ялинка».


Як повідомляє Житомир.info, у квітні 2018 року команда Нового каналу на чолі з ресторатором Миколою Тищенком взялася перевіряти кафе, ресторани та готелі в Житомирі. У неділю, 15 квітня, ведучого програми «Ревізор» житомиряни побачили на вулиці біля лаунж-ресторану «Барбарис», а вже у понеділок, 16 квітня, Микола Тищенко провів ревізію у ресторані «Фамілія», та навіть, дав відзнаку.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Ревізор Тищенко Філонова перевірка кафе паб  
Матеріали по темі