Влада

Житомирська облрада хоче закупити дорогу фотоапаратуру та дрон «для покращення роботи»

8 листопада 2018, 13:02

Дрон за 45 тисяч гривень та фотоапаратура за 122 тисячі – на таке обладнання хоче «розбагатіти» Житомирська обласна рада.

На початку листопада 2018 облрада оголосила кілька допорогових закупівель (до 200 тис грн на товари і послуги), які стосуються обладнання для фотозйомки. Вони опубліковані на сайті zakupki.prom.ua.

Так, до кінця листопада Житомирська облрада збирається придбати квадрокоптер DJI Mavic Pro Fly More Combo (очікувана вартість – 45 тис. грн, в інтернет-магазинах дрони DJI можна купити від 10 тис. грн), фотографічне обладнання з аксесуарами загальною вартістю 122 тис. грн (фотоапарат Sony Alpha a7S II, об'єктив Sony, пересувний штатив для відеозйомки в русі ZHIYUN CRANE plus, штатив Velbon 638 F та пам'ять SanDisk).

Також облрада має намір купити мікрофонну систему Saramonic UwMic9 UHF з двома петличними мікрофонами орієнтовно за 12 тис. грн (ціна на hotline.ua – від 7 тис. грн) та рюкзак для фотоапарату Manfrotto за 3,5 тис. грн.

Усе обладнання має бути поставлене за адресою майдан імені Корольова, 1 у Житомирі.

У коментарі Житомир.info перший заступник голови Житомирської облради Сергій Крамаренко, чий підпис стоїть під оголошеннями про закупівлю, повідомив, що обладнання закуповують для управління інформації та зв’язків з громадськістю облради.

Начальник управління інформації, зв’язків з громадськістю, міжнародної співпраці, з питань соціальної підтримки внутрішньо переміщених осіб, учасників АТО та сімей загиблих Житомирської облради Олександра Стежко уточнила Житомир.info, що обладнання накуповується «для висвітлення діяльності та покращення роботи управління».

Житомир.info

Теги: дрон фотоапарат облрада тендер  
Матеріали по темі