Суспільство

​У Житомирській області через борги по зарплаті виконавча служба описала майно водоканалу

8 листопада 2018, 16:36

У Новоград-Волинському районі державні виконавці описали майно комунального підприємства, яке заборгувало працівникам 156 тис. грн заробітної плати.

Про це повідомляє прес-служба ГТУЮ в Житомирській області.

«Серед суб’єктів господарської діяльності, що потрапили до «чорного» списку боржників по заробітній платі, - комунальне підприємство «Гульськ-водоканал» Гульської сільської ради. Воно заборгувало своїм працівникам 156 тисяч гривень. Державні виконавці Новоград-Волинського міськрайонного відділу ДВС ГТУЮ у Житомирській області описали виробниче обладнання та транспортні засоби підприємства. У недалекому майбутньому на майно чекає оцінка та передання на реалізацію через електронні торги ДП «СЕТАМ» (OpenMarket). Кошти від продажу майна будуть перераховані на погашення зарплатної заборгованості», - повідомили в прес-службі ГТУЮ в Житомирській області

За даними управління, у Житомирській області налічується 26 підприємств-боржників з виплати заробітної плати. З початку 2018 року державні виконавці області стягнули з таких підприємств майже 9,5 млн. грн. Лише за період старту кампанії з примусового стягнення заборгованості з виплати заробітної плати, тобто з 2 квітня 2018 року, цей показник сягнув 5,5 млн грн.

Нагадаємо, станом на травень 2018 року в реєстрі боржників по зарплаті було три комунальних підприємства Житомирської міської ради.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: ГТУЮ борги по зарплаті ДВС 
Матеріали по темі