Місто

Житомирському депутату-бізнесмену збираються продати магазин, який він «невід’ємно поліпшив» на 1,3 млн грн

9 листопада 2018, 14:26

Депутат Житомирської міської ради, голова фракції Радикальної партії Олега Ляшка, гендиректор ТОВ ТК «Полісся – Продукт» Олександр Ракович може стати власником чергового комунального магазину, розташованого на вулиці Володимирській (колишня Маяковського) у Житомирі.

8 листопада на сайті Житомирської міської ради опублікували проект рішення сесії «Про приватизацію приміщення магазину з підвалом за адресою: м. Житомир, вул. Володимирська, 3/1 шляхом викупу».

Ініціатором приватизації є торговельна компанія «Полісся-Продукт», об’єкт викупу - приміщення магазину з підвалом територіальної громади Житомира загальною площею 339,3 кв. м по вулиці Володимирській, яке перебуває на балансі КВЖРЕП №5. Приватизація може відбутися «шляхом викупу орендарем ТОВ ТК «Полісся-Продукт» із зарахуванням йому вартості невід’ємних поліпшень під час остаточного розрахунку за об’єкт приватизації». Влітку «Полісся-Продукт» просив у влади дозвіл «невід’ємно поліпшити» магазин на Володимирській на суму 1 мільйон 376 тисяч гривень.

У разі позитивного рішення депутатів відділ приватизації комунального майна міськради має організувати проведення незалежної оцінки магазину та внести обидві суми (оцінка та сума поліпшень) на затвердження міської ради.

Нагадаємо, що орендарі, які зробили в орендованих приміщеннях «невід’ємне поліпшення» на щонайменше 25% від оціночної вартості майна, можуть потім викупити цю нерухомість без аукціону.

Як повідомляв Житомир.info, в березні 2018 орендарям дозволили без аукціону викупити 25 комунальних приміщень, в тому числі магазин по вулиці Володимирській. У жовтні 2018 Олександр Ракович став власником магазину «Полісся Продукт» площею майже 300 квадратів по провулку Крилова в Житомирі (район автовокзалу).

Днями в інтерв’ю Житомир.info заступник міського голови Світлана Ольшанська назвала ТОВ «Полісся – Продукт» в переліку 9 бюджетоутворюючих підприємств Житомира та розповіла про те, що місто має надію продати ще ряд об’єктів, в тому числі готель «Житомир».

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: приватизація викуп Полісся-Продукт Ракович  
Матеріали по темі