Події

На складах у Житомирській області з порушенням зберігались вибухонебезпечні предмети, – Генпрокуратура

9 November 2018, 15:32

Правоохоронці в ході здійснення досудового розслідування у кримінальному провадженні за ознаками злочинів, передбачених ч. 4 ст. 185, ч. 1 ст. 205-1, ч. 3 ст. 212, ч. 1 ст. 263 КК України провели санкціонований обшук складських приміщень, розташованих на території Житомирської області, що використовуються суб’єктами господарювання для зберігання майна військового призначення.

Про це 9 листопада інформує Генеральна прокуратура України.

«Під час проведення обшуку у складських приміщеннях виявлено товари подвійного використання та військового призначення, а саме 84 двигуни до танків Т-72 та інше військове майно невстановленого походження серед якого 3494 ящики з капсулями від патронів до стрілецької зброї (КВ-24 до патрону 7,62*39, та КВ-16 до патрону 5,45*39 - 300 млн. штук). Вказані вибухонебезпечні предмети зберігались особами з порушенням вимог безпеки в непристосованих приміщеннях, в безпосередній близькості до електророзподільних щитів та високовольтних мереж. Досудовим розслідуванням досліджується протиправна діяльність суб’єктів господарювання, які набули товари подвійного використання та військового призначення, внаслідок фінансово-господарських операцій з підприємствами, що мають ознаки фіктивності. Зокрема, такі підприємства не здійснюють реальної господарської діяльності з пошуку, виготовлення та реалізації військової продукції, не мають виробничих потужностей та необхідного персоналу для здійснення такої діяльності, а використовуються посадовими особами державних підприємств для легалізації незаконно набутої продукції, яка виведена з під контролю підприємств оборонно-промислового комплексу та військових частин, або ввезена в Україну з порушенням правил митного оформлення», - йдеться у повідомленні.

На даний час проводиться комплекс слідчих та розшукових дій з метою встановлення усіх обставин вчиненого кримінального правопорушення, походження виявленого майна, а також вирішується питання щодо його вилучення та забезпечення належного зберігання. Досудове розслідування триває.

Як повідомляв Житомир.info, у вересні 2017 року після вибухів у с. Калинівці Вінницької області військова прокуратура Житомирського гарнізону перевірила зберігання боєприпасів на складах області. Було виявлено, що на забороненій для доступу території артилерійської бази боєприпасів гуляють дикі звірі та випасають худобу.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Генпрокуратура склад військова техніка  
Матеріали по темі