Події

У реанімації житомирської лікарні помер піврічний хлопчик, батьки звинувачують медиків

15 листопада 2018, 09:37

У Житомирі батьки звинувачують лікарів у смерті 6-місячного хлопчика.

На думку рідних, медики не змогли правильно встановити діагноз і три тижні лікували малюка за хибною схемою, йдеться в сюжеті ТСН.

5-річна Марійка Ткаченко показує фото померлого братика.

«Ось і в мене на ручках. Він посміхався всім, я його вкладала спатки, співала пісеньку і він одразу засинав», - каже сестра малюка. Три дні тому братик Марійки помер у реанімації міської лікарні.

Тетяна Ткаченко каже, що все почалось із застуди, якою перехворіли всі троє її дітей. Лікувалися ретельно, дотримуючись призначень сімейного лікаря.

«Усі кашляли, вилікувалися на антибіотиках. На кінець антибіотиків у нього піднімається температура. На температуру викликаємо швидку і їдемо у лікарню», - пригадує мама. Там у малюка знайшли гостру кишкову інфекцію і поклали в стаціонар, а через три дні перевели до реанімації.

Мати каже, медики ніяк не могли поставити остаточний діагноз, і, крім кишкової інфекції, в малюка підозрювали отит та пієлонефрит.

«Йому зробили три анестезії, три наркози, йому пробили вуха, йому робили переливання крові, як ставили під ключицю, вони пробили йому легеню. І з того дня йому ставало все гірше і гірше», - розповіла жінка. Через три тижні в лікарні піврічний Ігорко помер.

Реаніматологи переконують, що все робили за протоколом, але проти сепсису виявилися безсилі. Саме його медики вважають причиною смерті немовляти.

«Важке захворювання сепсис імунодифіциту. Дитина не раз оглядалася консиліумом лікарів, було призначено лікування. На жаль, при такому діагнозі 50 відсотків летальності», - каже завідувач відділенням інтенсивної терапії Житомирської міської лікарні Володимир Мадзигон.

«Довели до гробу! У нього був пронос, можливо, зубки йшли, від банальної простуди поставили діагноз сепсис», - не тямиться від горя мати. Вона каже, ще коли малюка шпиталізували, просила доправити дитину до Києва, але лікарі відмовлялися.

«Не було потреби на той момент», - пояснює Мадзигон. Тепер розслідувати смерть малюка має комісія міського управління охорони здоров’я.

Як повідомляв Житомир.info, в селі Народицького району нещодавно помер 4-місячний хлопчик, який від народження балансував між життям і смертю. Лікарі, які приймали пологи, не зробили породіллі кесарів розтин, а витягали немовля вакуумом, спричинивши йому тяжку травму голови.

Відео - ТСН:


Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: смерть немовля дитина реанімація  
Матеріали по темі