Політика

​У Житомирі відбувся концерт пам’яті Героїв Базару

23 листопада 2018, 22:10

У Житомирі відбувся концерт-реквієм у пам’ять героїв-повстанців, які 97 років тому загинули в селі Базар, відстоюючи незалежність та свободу України.

Згадати незламних героїв Армії УНР та послухати патріотичних пісень у виконанні відомих українських гуртів «Рутенія», «Хорея козацька» та «Широкий лан» у філармонії зібралося чимало людей, з-поміж яких голова Житомирської обласної організації ВО «Свобода» Сидір Кізін та гість зі столиці – учасник АТО, а нині заступник головного свободівця країни – Руслан Кошулинський. Останні переконані: аналізуючи події 1921 року та пам’ятаючи відважних бійців, діячів, які боронили державність та право називатися українцями – це приклад того, як попри все потрібно вірити і впевнено йти до перемоги.

«Ті постаті, які одержимі, говоримо про Юрка Тютюнника, як одного з провідників походів у цю партизанську війну, всупереч усьому, не маючи ні обмундирування, ні харчування, ні зброї, ворог переважав десятикратно, але вони йшли. Ось це і є та традиція, передача з покоління в покоління - завжди перемагай. В сучасних умовах, так само, застосовуючи усі механізми, як збройні, дипломатично-політичні, економічні, ідеологічні - ті чинники, які Україна повинна використати, щоб подолати ворога, який сьогодні окуповує нашу землю», - розповідає заступник голови ВО «Свобода», віце-спікер ВР України VII скликання Руслан Кошулинський.

«То був героїчний вчинок і нехай він тоді завершився поразкою, але пам’ять, яку ми пронесли через століття, ця пам’ять зробила можливим воскресіння незалежної української держави, українського війська, і те що ми зараз даємо відпір російській агресії - це є передвісником нашої перемоги. Якщо ми сьогодні навчимося на поразках сторічної давнини, то ми будемо сильнішими і ми переможемо. Ми відвоюємо свої землі, заберемо своє, ми захистимо своє і тоді забезпечимо добробут і гідне життя», - додає голова фракції ВО «Свобода» у Житомирській обласній раді Сидір Кізін.

Заходи по вшануванню вояків Армії УНР відбудуться також 25 листопада біля меморіалу пам’яті у селі Базар Народицького району. Там об 11 годині планується Віче, молебень та виступи кобзарів і лірників.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Свобода Кошулинський Кізін УНР Базар  
Матеріали по темі