Місто

Житомирський перевізник не хоче обслуговувати тимчасовий маршрут №20 через активістів, – Грищук

26 листопада 2018, 09:54

Автобусний маршрут, який мав їздити від вулиці Андріївської до силікатного заводу через паперову фабрику в Житомирі, було відмінено.

Про це на своїй сторінці у Facebook 24 листопада написав начальник автобусного парку ТТУ Роман Мусійчук.

«Від сьогодні (24 листопада) маршрут № 110, який на цьому тижні було продовжено до силікатного комбінату та паперової фабрики – відмінено. Перевізник відмовився обслуговувати маршрут у зв'язку з його нерентабельністю. Надалі приміський автобусний маршрут № 110 буде функціонувати у звичному режимі», - написав Роман Мусійчук.

26 листопада у коментарі Житомир.info начальник управління транспорту та зв’язку Житомирської міськради Михайло Грищук зазначив, що перевізник відмовляється від №20 маршруту через активістів.

«Перевізник у п’ятницю, 23 листопада, подав заяву про те, що він відмовляється від цього маршруту (№20, - уточ.). Все через те, що на депутатській комісії на нього почали «нападати» активісти, які нібито були делеговані від паперової фабрики. Перевізник всього лише хотів допомогти вирішити проблему транспортування людей. Ми на місяць з ним підписали тимчасову угоду, але разом із тим, ті активісти, не знаю наскільки вони були делеговані від громадян паперової фабрики, почали на нього сильно тиснути, і він прийшов і подав заяву. Проте, ми над цим ведемо роботу, приїде Аркадій Савіцький (перевізник, - уточ.) і ми з ним у вівторок будемо вести розмову. Хочу наголосити, що перевізнику дзвонили містяни і дякували за той маршрут, а тут… ситуацію збурили самі активісти», - сказав Михайло Грищук.

Нагадаємо, з 20 листопада приміський маршрут №110 продовжили до житомирської «Паперової фабрики».

22 листопада на профільній транспортній комісії у Житомирі було вирішене питання відкриття тимчасового маршруту №20 сполученням від вулиці Андріївської до силікатного заводу.

Як повідомляв Житомир.info, з 13 серпня 2018 року в Житомирі запустили комунальні автобуси по маршруту 53-С – від Смолянки до силікатного заводу.

4 вересня 2018 року заступник міського голови Дмитро Ткачук розповів, скільки пасажирів перевозить за день комунальний автобус 53-С.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Грищук перевізник маршрут паперова фабрика  
Матеріали по темі