Місто

Цього року учні 1-4 класів у Житомирі отримають безкоштовні новорічні подарунки

7 грудня 2018, 09:31

Цього року всі без винятку учні молодшої ланки житомирських шкіл отримають солодкі новорічні подарунки від міської ради.

Про це у коментарі Житомир.info 6 грудня розповіла начальник управління культури Житомирської міської ради Ніна Рябенко, відповідаючи на запитання щодо тендеру на закупівлю подарунків.

«Цього року подарунки закуповуються як для дітей пільгових категорій – малозабезпечені, багатодітні, діти учасників АТО і т.д., так і для учнів 1-4 класів всіх без винятку шкіл міста. Такою була ініціатива мера Житомира Сергія Сухомлина, щоб всі школярі цієї вікової категорії отримали солодкі подарунки», - повідомила Ніна Рябенко.

5 грудня управління культури Житомирської міської ради оголосило тендер на закупівлю до 31 грудня 2018 року 15600 наборів шоколадних цукерок на орієнтовну суму 540 тисяч гривень.

Вага дитячого новорічного подарунка має становити не менше 300 грамів, у його складі не має бути карамельок, а якість цукерок має відповідати ДСТУ. Кожен новорічний подарунок повинен містити вітальну листівку.

Кінцевий строк подання тендерних пропозицій - 20 грудня 2018.

Про план заходів до Нового року в Житомирі читайте тут.

Як повідомляв Житомир.info, на початку 2018 року суд оштрафував Ніну Рябенко через новорічні подарунки, закупівля яких нібито пройшла з порушеннями.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Новий рік подарунок шоколад тендер ProZorro  
Матеріали по темі